Kripto Paralar

Shiba Inu (SHIB)’dan Büyük Rekor: 970.000 Geçildi!

Shiba Inu (SHIB) holder’larının sayısı, fonlarını meme tabanlı token’de tutan 970.000 yatırımcıyı kırarak, uzun zamandır beklenen toplam bir milyon holder’a daha da yaklaşıyor.

Shiba Inu (SHIB) performansı ve holder sayısındaki gelişme

Kripto analisti Arman Shirinyan, sadece dört gün içinde, Shiba Inu ağının, 40.000 yeni giriş aldığını ve bunu kripto para piyasasında SHIB için nispeten olumlu bir hafta izlediğini belirtiyor. Bu arada, CoinMarketCap’e göre, büyük kripto para birimlerinin çoğu, bazı durumlarda önemli fiyat düşüşlerine yol açan bir düzeltme döngüsünden geçti. Bitcoin değerinin %5,4’ünü kaybetti ve Ethereum %3’lük bir kayıp yaşadı ve OMG %24 kaybetti.

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, Shiba Inu ise hafta ortasında %12 fiyat artışı gösterdi. Ancak daha sonra, ne yazık ki, %8 kaybederek bir düzeltme yaşadı ve bu da önceki hafta neredeyse %0’lık bir büyüme ile onu tarafsız bölgeye yerleştirdi. Analiste göre, Shiba Inu’nun piyasa fiyatı henüz güçlü ağ büyümesini yansıtmasa da, uzun vadede daha önemli bir faktör olan SHIB’in temel geçmişinin büyüdüğüne dair hala güçlü bir sinyal.

Analist, Ethereum’un tüm ay boyunca piyasada ralli yaparken, ağ büyüme oranının neredeyse %100 bir düzeltme ile takip ettiğini ve bunun da kripto para için arka planda büyümenin önemini gösterdiğini belirterek, örnek veriyor. Basın zamanında CoinMarketCap verilerine göre, SHIB günlük %1,13 düşüşle 0,00005179 dolardan işlem görüyordu.

Shiba Inu 7 günlük grafik / Kaynak: CoinMarketCap

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu