Kripto Paralar

Shıba Inu Uçuyor: SHIB, Top 100’ün Yükseliş Hükümdarı Oluyor!

Lider kripto para birimi Bitcoin, 61 doların üzerinde tutunmaya çalışırken, ETH ise 4.000 doları sağlam bir destek haline getirmeye çalışıyor. Ancak top 100’de ciddi kazançlar kaydeden altcoin’ler var. Özellikle meme coin Shıba Inu (SHIB), top 100’ün yükseliş kralı oluyor.

Meme coin Shıba Inu (SHIB), top 100’ün yükseliş kralı oluyor!

Pazara günü büyük altcoin’ler kısmen değer kaybetti. Bitcoin 61 doların üzerinde istikrar kazanmaya çalışıyor. Aynı şekilde ETH 4.000 doların üzerinde tutunmak için mücadele ediyor. Ancak en büyük 100 kripto para içinde güçlü kazançlar kaydeden altcoin’ler yok değil. Şaşırtıcı olan bir meme coin top 100’ün yükseliş kralı oluyor. Shıba Inu (SHIB), yazım sırasında yüzde 35’ten fazla artış kaydediyor. On üçüncü sırada yer alan meme coin, son 7 gün içinde ise yüzde 50’lik bir ralli gerçekleştirdi.

Son dönemde SHIB’in fiyatı inanılmaz artıyor. Bunun meme coin’i hızla satın alan balinalardan kaynaklandığı belirtiliyor. Ayrıca Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, popüler Shiba Inu Twitter hesabı olan @ShibalnuNews tarafından paylaşılan son tweet’e göre Robinhood platformu, ticaret listelerine “Dogecoin katili”ni eklemeyi düşünüyor olabilir. Ayrıca son günlerde büyük borsalar, platformlarına SHIB’i ekledi. Bu gelişmeler SHIB’in fiyat yükelişini tetikleyen faktörler olarak öne çıkıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu