Kripto Paralar

Shiba Inu ve DOGE Çakıldı: Bu Göğüs Coin ise Uçuyor!

Piyasa değerleriyle en büyük iki meme coin olan Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE), son 24 saatte sırasıyla yüzde 5.1 ve yüzde 1.7 oranında değer kaybı yaşadılar. Ancak bu iki coin’den ilham alınarak oluşturulmuş bir meme coin, son 24 saatte yüzde 305’lik yükselişi ile piyasayı şaşırtıyor. Kriptokoin.com olarak GenshinShibInu’nun (GSHIB) yükselişini inceliyoruz…

Shiba Inu, DOGE düşerken bu altcoin sıçradı: İşte sebebi

Genel kripto para piyasasında düşüş hissiyatı hafif bir şekilde toparlanmaya başladı, ancak DOGE ve SHIB hala kırmızı tahtada işlem görüyor. Bu sırada GenshinShibInu (GSHIB) yüzde 305 kadar yükseldi. GSHIB, yakın zamanda ünlü merkeziyetsiz borsa PancakeSwap’te listelendi. Kripto para ayrıca, Times Meydanı’nda reklamını yayınladı ve insanların dikkatini çekti.

İnternet sitesine göre GSHIB, Binance Smart Chain’de yeni bir AI rebase ve ödül tokenıdır. Sahipleri SHIB tokenı ile ödüllendirilir. Yerleşik yeni nesil yapay zeka temelli protokol, bir dizi analizden geçiyor ve piyasa durumuna göre en makul tedarik ayarlaması gerçekleşiyor. Bu sırada yatırımcılar SHIB ile pasif gelir elde ediyor. Yine siteye göre bu coin’in esinlendiği konular popüler oyun Genshin Impact ve Shiba Inu. Son bir günde yüzde 300’ün üzerinde yükselen GSHIB, 0,00000114 dolardan 0,00000475 dolara yükseldi. Ancak bu tarz meme coin’lerin fiyatının ani yükseliş ve düşüşler sergilediğini belirtmekte fayda var.

24 saatlik GSHIB grafiği. Kaynak: CoinGecko

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu