Kripto Paralar

Shiba Inu ve DOGE Eriyorken Bu 4 Göğüs Coin Uçuyor!

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) benzeri meme coin projeleri, güçlü kazançlar elde etti. Son 24 saatte en çok yükselen coin’ler GenshinShibInu (GSHIB), Elonomics (ELONOM), Floki Metal (MFLOKI) ve FlokiFomo (FLOKIFM) bulunuyor. Kriptokoin.com olarak coin’lerin fiyat hareketlerine dair verileri ve ağlarındaki son gelişmeleri aktarıyoruz…

Bu 4 meme coin, en çok yükselişi yaşadı

Kendisini, sahiplerini Shiba Inu (SHIB) tokenı ile ödüllendiren Binance Smart Chain (BSC) ağında bir yapay zeka ve rebase ve ödül tokenı olarak tanımlayan GenshinShibInu, son 24 saatte yüzde 274.92 oranında yükseldi. Token, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.0000004188 dolara da ulaştı. Kripto para, Twitter’da reklam panosu reklamının New York Times Meydanı’nda yayınlandığını duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde 0.00000139 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine dokunan Floki Meta (MFLOKI) da yükseliş yaşadı. Floki Meta, kendisini “Meta’daki ilk köpek meme’i” olarak tanımlıyor. Coin, Twitter’da ilk token yakımının gerçekleştiğini duyurdu.

Tesla CEO’su Elon Musk’tan esinlenerek oluşturulmuş Elonomics (ELONOM) son 24 saatte yüzde 484.42 oranında yükseliş yaşadı. Yine Elon Musk’ın evcil köpeği Floki’nin adını taşıyan yeni listelenmiş bir kripto para birimi olan FlokiFomo, da yüzde 50’ye yakın bir yükseliş yaşamış durumda. FlokiFomo, kendisinin Binance Smart Chain’e dayalı bir BEP-20 tokeni olduğunu ve non fungible token (NFT) oyunlarını başlatmayı planladığını söylüyor.  

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu