Kripto Paralar

Sıcak Gelişme: Binance 7 Yeni Altcoin Çiftini Ekliyor!

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, bugün yaptığı duyuruda platforma yedi yeni altcoin çifti eklediğini duyurdu. Bu çiftlerin alım satımı, bugün Türkiye saati ile 13:00’te başlayacak. İşte detaylar…

Binance, platforma yeni işlem çiftleri ekliyor

Son 24 saatlik hacmi 28 milyar dolar civarında olan Binance’in yeni duyurusuna göre borsa; Avalanche (AVAX) / Avustralya Doları (AUD), Avalanche (AVAX) / Brezilya Reali (BRL), Axie Infinity (AXS) / Ethereum (ETH), Fantom (FTM) / Ethereum (ETH), Terra (LUNA) / Avustralya Doları (AUD), Solana (SOL) / Ethereum (ETH) ve Troy (TROY) / Binance USD (BUSD) çiftlerini ekledi.

Borsa, duyuruda AUD ve BRL’nin fiat para birimi olduğuna dikkat çekiyor. Yukarıdaki işlem çiftleri, alım satıma bugün (15.10.2021), Türkiye saati ile 13:00’te başlayacak. Ünlü kripto para borsası, platforma sürekli yeni eklemelerde bulunuyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere geçtiğimiz günlerde yeni Launchpad projesi olarak Lazio Fan Token’ı (LAZIO) duyurdu. LAZIO, S.S. Lazio taraftarlarının takım ile etkieşime geçmek için kullanılacak bir taraftar tokenıdır. Ayrıca bir hafta önce de Hive (HIVE) / Binance USD (BUSD), Shiba Inu (SHIB) / Avusturalya Doları (AUD), STP Network (STPT) / Binance USD (BUSD), Uniswap (UNI) / Avusturalya Doları (AUD) çiftlerini ekledi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu