Kripto Paralar

Sıcak Gelişme: Binance Yeni Altcoin Listeliyor! Fiyat Zıpladı

Kusama ağında EVM uyumlu bir parachain olan Moonriver (MOVR) Binance’te listeleniyor. İşlemler 8 Kasım 06:00’da açılacak ve MOVR/BTC, MOVR/BNB, MOVR/BUSD ve MOVR/USDT ticaret çiftlerinde işlem yapılabilecek. Binance kullanıcıları artık ticarete hazırlık olarak MOVR yatırmaya başlayabilir. MOVR için para çekme işlemleri de 9 Kasım saat 06:00’da (UTC) açılıyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Borsadan bir not: Para çekme süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilirler.

Moonriver (MOVR) nedir?

Moonriver, Kusama ağında bir parachain olarak çalışan EVM uyumlu bir Blockchain’dir. Ağ, Solidity akıllı sözleşmelerini, Web3 uyumlu API’yi, oracle price feed’lerini ve Ethereum ağ köprülerini dağıtma yeteneği de dahil olmak üzere geliştiricilere özellikler sunar. MOVR, ağ yönetişimi, işlem ücretlerini ödeme, likidite sağlama ve stake etme yoluyla ödüller kazanma için kullanılabilen ağın hizmet ve yönetim token’idir.

Binance listesi ardından MOVR fiyatı nasıl tepki verdi?

Kusama ağının parachain’lerden Moonriver (MOVR), 11 Kasım’daki parachain müzayedelerinin yaklaşmasıyla yeni alıcılarını bulmaya başladı. MOVR, Binance listesi ardından yaklaşık %30’luk patlama yaşadı ve 495.71 dolarla ATH’sini kaydetti. Şimdi bu seviyenin %4.87 altında işlem görürken son 24 saatlik ve haftalık kazancını %20’nin üzerinde tutuyor. MOVR daha önce Ağustos ayında yukarı yönlü ivme kazanmıştı ve 500 doların hemen altında güçlü bir dirençle karşılaşmıştı. Şimdi bu direnci yavaşça aşındırırken 107.sırada işlem görüyor ve 925,506,221 dolar piyasa değeri var.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu