Kripto Paralar

Sıradaki SHIB Mi? Bu Göğüs Coin 4 Borsaya Girdi!

Meme coin piyasası segmentinde lider Dogecoin ve yükselen yıldız Shiba Inu’ya karşı üstünlük için savaşan bir meme coin olan Floki Inu şimdi bir değil dört farklı kripto para borsasında listelendi. Kriptokoin.com olarak detayları paylaşıyoruz…

Popüler meme coin FLOKI, artık bu platformlarda

Floki Inu’nun ekibi, resmi Telegram kanalında paylaşılan bir duyuruya göre coin’in Bitmart, FMFW.io (eskiden Bitcoin.com idi), Digifinex ve AAX borsasında listeleneceğini açıkladı. Duyuruya göre, bu borsaların toplam 24 saatlik hacmi yaklaşık 10.8 milyar dolar ve toplamda 5 milyonun üzerinde kayıtlı kullanıcıya sahip. Bu da LOKI’ye önemli miktarda likidite ve çok sayıda potansiyel alıcı getiriyor.

Floki Inu’nun ekibine göre, Bitmart özellikle “ABD vatandaşlarının FLOKI’yi satın almak için kullanabilecekleri birkaç borsadan biri” olduğu için dikkate değer. FMFW’nin gücü, fiat para birimleriyle FLOKI satın almayı kolaylaştıracak. Borsa, günlük yaklaşık 6,7 milyar dolarlık işlem hacmine sahip bir platform. Bu, FLOKI’nin halihazırda listelendiği Gate.io’daki miktarın neredeyse iki katı.

Son olarak, AAX, kullanıcılarının FLOKI tokenlarını borsalarında saklayarak faiz kazanmalarına da izin verecek. Bitmart ve FMFW Floki Inu’yu 12 Kasım 2021 Cuma günü listeledi. Digifinex ve AAX ise kripto paraları sırasıyla Pazartesi ve Salı günü listeleyecek. Ekip ayrıca, “bu dört borsanın yanı sıra, birkaç saygın borsanın daha listeleme yapacağını ve izin verilir verilmez bunları da açıklayacaklarına dair” söz verdi.  Bu sırada Floki Inu, son 24 saatte yüzde 9.8’lik bir düşüş yaşayarak 0.0002322 dolardan el değiştiriyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu