Kripto Paralar

Solana Kurucusundan Bu Altcoin’e Dayanak: Öldürülemez!

Solana’nın kurucu ortağı Raj Gokal’e göre, Ethereum ve sözde “ETH Katilleri” arasındaki mücadele gereksiz. İşte piyasa değeri ile dünyanın en büyük beşinci altcoin’i olan Solana (SOL)’nın kurucu ortağı Raj Gokal’in Ethereum yorumları…

Solana kurucusu: ETH öldürülemez

Solana’nın düşük ücretleri ve daha hızlı işlemleri, altcoin’in dünyadaki beşinci en büyük kripto para birimi haline gelmesinin arkasındaki nedenlerden biri olarak görülüyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Ağustos ayında en büyük 10 kripto para birimi arasında giren Solana için son birkaç ay, oldukça önemliydi. “Ethereum katili” olarak adlandırılan altcoin, geçen yıl yüzde 11,742 arttı. Bununla birlikte, Solana’nın kurucu ortağı Raj Gokal, Solana’nın “Ethereum’u sonlandırmak istediği” anlatısını ele alıyor ve bunun yerine ağın dünyayı Web 3.0’a dahil etme hedefinin kripto para birimi endüstrisindekiler için emsal olması gerektiğine inanıyor.

Solana kurucusu, “Ethereum öldürülemez, bu imkansız” ifadelerini kullanıyor. Gokal’in yanıtı, Twitter’da etik olmayan taktiklerin Ethereum ve diğer altcoin’ler arasındaki rekabet için bir strateji olabileceğini söyleyen yatırım yöneticisi Chris Burniske’ye yönelik olarak geldi. Gokal, Burniske’nin iddialarına yanıt verdi ve altcoin’leri birbirine düşürme gerekliliğinin hissedilmesi konusundaki hayal kırıklığını dile getirdi. “Solana hakkında konuşmuyor olabileceğinizi biliyorum ve eğer öyleyse özür dilerim,” diye başladı ve aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Ancak Solana gibi Ethereum olmayan ağlar bir şeyler başardığında veya ciddi bir şekilde büyüdüğünde bunun yerleşik ağlara karşı bir şey olarak görülmesi beni üzüyor ve hayal kırıklığına uğratıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu