Kripto Paralar

Tanınan Analist, 5 Altcoin Belirledi: Büyük Potansiyel Var!

Kripto analisti Aaron Arnold, Chainlink’in ileriye dönük büyük potansiyele sahip projeler arasında olduğunu söylüyor. Crypto.com (CRO), Injective Protocol (INJ), Sandbox (SAND) ve Binance Coin (BNB) Arnold’un iyimser olduğu diğer altcoin’ler. Analist, bu projelerin ağ büyümesi açısından bir ilerleme kaydettiğini ve kripto piyasası için yeni bir yükselişin fiyatları yeni zirvelere taşıyabileceğini düşünüyor. Yakın tarihli altcoin analizlerinde Chainlink’i gündemine aldığı aşağıdaki analizlerini paylaştı.

Aaron Arnold, LINK’in düşük fiyatlı olduğunu söylüyor

Chainlink’in fiyatı son yedi gün içinde neredeyse %20 düştü ve şu anda 27.85 dolar civarında işlem görüyor. CoinGecko’ya göre, bu yıl 10 Mayıs’ta ATH seviyesi olan 52.70 dolara ulaştığından beri fiyatı yaklaşık %47 düştü. Gün içi eyleme bakıldığında, LINK, piyasa genelindeki düşüşler nedeniyle sarsılsa da, zararı %2 düzeylerinde tutmayı başarıyor. Buna rağmen Arnold, Chainlink’in sürekli fiyat artışı görme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor. 18 Kasım’da yayınlanan bir YouTube videosunda analist, LINK’i silmenin yanlış olacağını ifade etmişti:

Özellikle ekosisteme baktığınızda Chainlink’in yakın zamanda ortadan kalkacağını düşünmüyorum.

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Aaron Arnold, 19. sıradaki 13 milyar dolarlık projenin üçüncü çeyrekte muazzam bir şekilde büyüdüğünü ve aynı Blockchain tabanlı protokoller sektöründeki çoğu rakibinin üzerinde yer aldığını ekliyor.

Santiment altcoin balinalarının LINK etrafında toplandığını söylüyor

15 Kasım’da LINK , 34 dolar civarında işlem görüyordu ve on-chain veri sağlayıcısı Santiment, LINK balinalarının varlıklarını önemli ölçüde artırmak için bir fiyat düşüşünden yararlandığını ortaya çıkardı. Firma şunları söylüyor:

Şu anda 1 milyon ile 10 milyon arasında LINK sahibi 64 adres var. Sadece son 4 gün içinde, bu balina cüzdanları, kümülatif çantalarına Chainlink arzının %1,89’unu ekledi. Şu anda toplam arzın %18,01’ini oluşturuyorlar, yeni bir ATH kaydedildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu