Kripto Paralar

Tanınan Analist: Bu Altcoin’in Tahtasında Balinalar Geziniyor!

 “Paradator” Enes Turan, bugün bir dizi tweet’inde henüz boğa yaşamamış altcoin projelerine yer verdi. 714 bin takipçili Twitter analisti, BAKE, ICP, LIT, AUTO, FLM, MBOX, DIA, AURY, NWC ve SXP’nin uzun süredir birikim aşamasında olduğunu (yatay ilerlediğini), bu nedenle değerlendirilebileceğini söylüyor. Yazının devamında, Paradator’un ayrıca değindiği SXP’ye göz atacağız. Swipe (SXP) nedir? Projeyi tanıyarak başlayalım.

Altcoin Swipe (SXP) nedir?

Swipe, SXP token’i tarafından desteklenen küresel ödeme kartları oluşturmak için tasarlanmış API’si ile fiat ve kripto para dünyaları arasında bir köprü oluşturmaya çalışan bir platformdur. Swipe ayrıca, Uniswap, SushiSwap ve THORchain tarafından fork yoluyla ayrılan ve Swipechain tarafından desteklenen bir AMM olan Swipe Swap adlı bir on-chain ürüne sahiptir. Bu ekosistem, Swipe Network için yakıt işlevi gören ve işlem ücretlerini ödemek ve bağlantı ve yönetişim yoluyla Swipechain’i güvence altına almak için kullanılan Swipe Token (SXP) tarafından desteklenmektedir.

SXP fiyat analizi

SXP, Kriptokoin.com haberlerinde yer verdiğimiz üzere Paradator’un “şu anda ucuz” dediği altcoin projeleri arasındaydı. Fiyatı da 3 Mayıs’ta ulaştığı 5.86 dolar ATH’sinin %56.95 altında 2.54 dolardan işlem görüyor. Paradator ayrıca, takipçilerine, BAKE, ICP, LIT, AUTO, FLM, MBOX, DIA, AURY ve NWC’nin yanında SXP’nin de henüz fiyatlanmamış coin’ler arasında olduğunu söylüyor. Analiste göre bu altcoin’lerin uzun süredir birikim aşamasında olması bir işaret. Paradator bunların yanında, boğa yaşamamış altcoin’lere yönelmeyi tavsiye ediyor. Ek olarak REEF’de SXP gibi 8-9 aydır akümüle oluyor ve Paradator’a göre süreç ne kadar uzarsa, yükseliş o kadar büyük olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu