Kripto Paralar

Tanınan Analist, Önerdiği 7 Altcoin’in İsmini Verdi!

Popüler bir Türk kripto para analisti, takipçilerine portföylerine aktarabilecekleri altcoin projelerinden bahsetti. Türk kripto para topluluğu tarafından yaygın bir şekilde takip edilen analist, daha çok merkezi olmayan finans (DeFi) özelliği gösteren coin’lere dikkat çekti. Kriptokoin.com olarak Crypto Kemal’in tavsiyelerini paylaşıyoruz…

Crypto Kemal, bu 7 altcoin projesine dikkat çekti

Crypto Kemal, dün öğlen saatlerinde attığı bir tweet’te yaklaşık 554 bin takipçisine “yıllık yüzde 50-150 oranında” getirisi olan çok güzel projelerin olduğunu, bunları “1 stop miktarı kadar” portföye eklemeyi önerdiğini söyledi. Analist, elde ettiği kârın birazını mutlaka bu staking ve yield farming gibi merkeziyetsiz finans (DeFi) özelliği olan projelere yatırdığını belirtti. Crypto Kemal, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Ettiğim her kârın birazını mutlaka defi özelliği (stake-farm) olan potansiyeli güzel projelere atıyorum. Yıllık %50-150 aralığında getirisi olan  çok güzel projeler var. Bunlara portföyünüzden 1 stop miktarı kadar aktarmanızı öneririm.

Analistin dikkat çektiği coin’ler ise şu şekilde: Aurory (AURY), Pangolin (PNG), PancakeSwap (CAKE), Star Atlas (ATLAS) – Raydium (RAY) ve Serum (SRM) – USD Coin (USDC). Yazım sırasında Aurory (AURY) yüzde 0.9’luk bir düşüş ile 18.58 dolardan, Pangolin (PNG) yüzde 5’lik bir düşüş ile 1.87 dolardan, PancakeSwap (CAKE) yüzde 2.9’luk bir düşüş ile 19.12 dolardan, Star Atlas (ATLAS) yüzde 3.3’lük bir düşüş ile 0.17 dolardan, Raydium (RAY) yüzde 6.7’lik bir düşüş ile 11.51 dolardan ve Serum (SRM) yüzde 4.2’lik bir düşüş ile 7.21 dolardan el değiştiriyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu