Kripto Paralar

Tanınan Analist, Sepetindeki 13 Altcoin’i Paylaştı: Boğa Dönemine Hazırım!

Popüler kripto analisti Erhan Ünal, 9 Kasım’da, 371 bin Twitter takipçisine sepetinde tuttuğu altcoin projelerini paylaştı. Analist paylaşımında, portföyünde tuttuğu 13 altcoin ile boğa sezonuna hazır olduğunu ve hepsini kârla uğurlayacağından en ufak bir şüphesi bulunmadığını belirtiyor. Biz de Kriptokoin.com olarak analistin sepetindeki altcoin projelerine bir göz attık.

Analistin portföyünde tuttuğu altcoin projeleri

Kripto analisti Erhan Ünal’ın sepetindeki ilk altcoin Filecoin (FIL). Filecoin (FIL), dosya depolama için eşler arası, merkezi olmayan bir ağ olan Filecoin tarafından sunulan yerel dijital token’dir. Token, dosya depolamanın güvenilirliğini sağlamak için ekonomik bir teşvik olarak sunuluyor. Analist, FIL’in kendisine maliyetinin 64,5 dolar olduğunu açıklıyor. CoinMarketCap verilerine göre altcoin fiyatı son 24 saat içinde %6,24 artışla 68,18 dolara yükseldi.

Analistin listesindeki bir diğer kripto para Internet Computer (ICP). Internet Computer dünya çapında binlerce bağımsız node operatörü ve veri merkezinin milyonlarca node makinesinin ağa katkıda bulunmasını mümkün kılıyor. Analistin maliyeti 44,75 dolarken, token yazının yazıldığı sıralarda 53,08 dolardan işlem görüyordu.

Binance ekosisteminin bir parçası olan WazirX (WRX) de analistin portföyünde yer alıyor. Kripto parayı 1,21 dolar maliyetle sepetine koyduğunu söyleyen analist, fiyat 1,67 dolar olduğu için şu anda karda görünüyor.

Kripto analisti Erhan Ünal’ın portföyünde bulunan diğer altcoin projeleri ise şunlar: Smooth Love Potion (SLP), Bakery Token (BAKE), Auto (AUTO), Chliz (CHZ), FC Barcelona Fan Token (BAR), Atletico De Madrid Fan Token (ATM), Manchester City Fan Token (CITY), Galatasaray Fan Token (GAL), Fenerbahçe Token (FB), Trabzonspor Fan Token (TRA).

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu