Kripto Paralar

Teşebbüsçü, SHIB Kestirimini ve Günde Nasıl 12.000 Token Topladığını Açıkladı!

Girişimci Hai Dinho, eski bir dizüstü bilgisayardan günlük 12.000 Shiba Inu tokenini nasıl topladığını paylaşıyor. Kripto madenciliği, diğer madencilerden oluşan bir havuzdaki denklemleri doğrulama sürecidir ve bilgisayar tarafından işlenen her doğrulama ile kripto para birimi ile ödüllendirilirsiniz. Hai Dinho, kripto madenciliği yolculuğunu anlattı. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

SHIB tokeni topladı

Pandemi sırasında 12 GPU madencilik çiftliği kurdu, 11 helium etkin nokta madencisini satın aldı, KDA Madenciliğini bir ASIC ile başlattı ve hisse kanıtı ağlarında kripto para birimlerini stake etti. Hai Dinho, sosyal medya platformu TikTok’ta bir izleyici kitlesi oluşturdu ve arkasında sadık bir kripto madenciliği topluluğu var. FED‘le ilgili kripto düzenlemelerine rağmen, girişimci Hai Dinho, kripto madenciliğini bir işletmeye nasıl dönüştüreceğini buldu. 25 Ekim 2021’de, Shiba Inu tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmasından 2 gün önce, yaklaşık 100 dolar karşılığında 2,5 milyon SHIB satın aldı. “Ama sonra onu kullanmak için hesaplamalar yaptım. Çok eski bir dizüstü bilgisayarla madencilik yaparak 4 ay içinde aynı miktarda token, yaklaşık 1,5 milyon Shiba Inu kazanacaktım” dedi.

Hai Dinho, yeni başlayanlar için uygun olduğundan bahsettiği unmineable.com sitesini kullandı. Dinho’nun GPU madencisi, günlük olarak yaklaşık 12.271 Shiba Inu tokeni üretecek olan 22.8 m/s’de kaydedildi. CPU tabanlı dizüstü bilgisayarı başka bir madencilik havuzunda, web sitesine göre günlük 2052 Shiba veya ayda 61.568 Shina kazandıran 3594 hash hızında kayıtlı bir performansa sahip. Dinho, SHIB tokeninin arkasındaki topluluğu Dogecoin’inkiyle karşılaştırıyor. Dogecoin‘de olduğu gibi, SHIB’nin popülerlik kazanmaya devam etmesini ve böylece değerini artırmasını bekliyor. “Bu yılın başlarında Elon Musk Dogecoin hakkında konuşuyordu. Dürüst olmak gerekirse, Doge’nin bununla bir şey yapacağını düşünmemiştim. Ama kopyalanan şey çılgınca ve bunun SHIB ile olma olasılığını dışlamazdım. SHIB’in, Dogecoin’in yaptığıyla aynı şeyi yansıtabileceğini düşünüyorum.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu