Blog

Türk Telekom Online

Türk Telekom Online, içinde bulunduğumuz dijital çağın bir gereği olarak müşterilerine ve müşterisi olmayan ancak bilgi almak isteyenlere sunulan bir sanal merkezdir. Bu merkez abonelerine işlemlerinde kolaylık sağlamayı, abone olmayanlara ise ilk ağızdan doğru şekilde bilgi vermeyi amaçlar. Türk Telekom Online İşlem Merkezi ve Online Mağaza ile iki ayaklı bir dijital platform oluşturmuş hem abonelerine yaşadığı sorunlarda yardımcı olmayı hem de dilediklerinde onlara özel kampanyalar ile çeşitli ürünleri cazip tekliflerle sunmayı amaçlar. Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde dijital platformlar önem kazanırken Türk Telekom da dijital alanda daha çok işlem imkanı vermeye başlamıştır.

Türk Telekom Online İşlem Merkezi

İşlem Merkezi Türk Telekom Online için ilk ayağı oluşturur. Bu platform ile Türk Telekom aboneleri için yapmak istedikleri işlemlerin çok kolay ve pratik bir kanalla yapılmasına imkan verilmiştir. Bu merkez ile aboneler fatura işlemlerini, TL veya paket yüklemeyi, yeni bir başvuru yapmayı veya devam eden bir başvuru sürecini takip etmeyi istediği an istediği yerden yapabilir. Bu işlemleri yapmak için abonenin internet bağlantısına sahip olması yeterli olacaktır. Ayrıca abone bir sorun yaşadığı taktirde Türk Telekom temsilcilerine işlem merkezinde bulunan iletişim kutusu aracılığıyla rahatça ulaşabilir ve kısa süre içerisinde sorunu çözüme kavuşturabilir. Online platformun ikinci ayağı ise Türk Telekom Online Mağaza ’dır.

Türk Telekom Online Mağaza

Dijital platformlar ve hizmetler insanlar için daha az zaman ve uğraş aldığı için çok fazla rağbet görmektedir. Türk Telekom Online ise aboneleri için kolaylıklar getirecek Online İşlem Merkezi sistemini bu yüzden kullanıma sokmuştur. Diğer yandan kullanıcılara piyasaya göre daha uygun fiyatlardan elektronik cihaz ve aksesuarlar sunmak için de Online Mağaza aktive edilmiştir. Online mağaza aracılığıyla abonelere kampanyalar ve taksit veya vade imkanı ile alışveriş yapma hakkı verilir. Böylece aboneler bu fırsatlardan yararlanabilecektir. Salgın dönemlerinde sunulan bu işlem ve alışveriş imkanları kullanıcılar için büyük bir avantaj olacaktır. Bu avantajlar abone olmayanların da ilgisini çekecektir.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu