Blog

Turkcell Online

Yirmi birinci yüzyıl teknoloji dünyası için büyük bir ilerleme ve değişimi beraberinde getirdi. Klasik fiziksel temelli sistemlerin yerini teknolojik ve sanal/dijital temelli bir sistem hatta ekosistem aldı. Artık kitapları, müzikleri, filmleri, eğitimi, anıları hem sanal depolama yoluyla sakladık hem de sanal kitaplıklardan alarak kullanmaya başladık. Bu dönemde tabi ki hem kamu hem de özel firmalar ve kuruluşlar online hizmet vermeye başladı. Sektörünün önde gelen firmalarından olan Turkcell de Turkcell Online ile müşterilerine pratik ve hızlı bir hizmet deneyimi sunmaya başladı. Firma ilk başlarda sedece kalan kullanım kontrolü, paket yapma, TL yükleme gibi özellikleri online hizmetlere taşırken kısa süre sonra Turkcell Online İşlemler ve Turkcell Online Mağaza ile sanal platformlara yerleşti. Sizin için Turkcell ’in verdiği online hizmetlere daha yakından bakacağız.

Turkcell Online İşlemler

Turkcell Online hizmetlerin ilk ayağı olarak online işlemlerden bahsedebiliriz. Turkcell bu platform ile abonelerinin birçok işlemi kolay, hızlı ve tek başına halledebilmesine zemin hazırlamıştır. Online İşlemler ile paket veya TL yükleme, paket yapma, bilgilerinizi kontrol etme veya değiştirme, kalan kullanımlarınızı kontrol etme, Turkcell ’in verdiği hizmetler, sunduğu hizmetler ya da kampanyalar hakkında bilgi alma gibi pek çok işlemi evinizden veya iş yerinizden kolayca yapabilirsiniz. Turkcell ile iletişime geçmek istediğinizde iletişim kutusu ile şikayet, istek veya bir önerinizi firma ile paylaşabilirsiniz. Modern dönemin dijital hizmet anlayışı en az zahmetle sorunlarınızı çözmenizi amaçlamakta ve Turkcell ’in adımları firmanın bu konuya verdiği önemi göstermektedir.

Turkcell Online Mağaza

Dijital bir çağda Turkcell gibi milyonlarca abonesi olan bir firmanın dijital bir mağaza kurması elbette şaşırtıcı değildir. Turkcell Online hizmetlerin ikinci ayağını da Turkcell Online Mağaza ile oluşturuldu. Bu mağaza aracılığıyla birçok telefon, tablet PC ve bunların yanında kılıf, kulaklık, şarj aleti gibi pek çok aksesuar Turkcell farkıyla müşterilerin ilgisine sunuldu. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan mağazanın en avantajlı yanı şüphesiz Turkcell kampanyalarıdır. Turkcell ürünler için farklı kampanyalar yaparak aboneleri için birçok farklı indirim kazanma fırsatı sunmaktadır. Bu kampanyalar dönem dönem güncellenmektedir. Bunun yanında kredi notu yüksek kullanıcıları için telefon alımlarında hem yüksek fiyatlarda olmasına hem de vade ve taksit sayısının elden geldiğince fazla olmasına dikkat edilir.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu