Kripto Paralar

Türklerin Favori Altcoin’inden Rekor Üstüne Rekor! Sıradaki Ne?

Arkasında dağıtık sistemler uzmanı Emin Gün Sirer’in bulunduğu altcoin projesi Avalanche (AVAX), piyasa genelinde hissedilen düşüş boyunca fiyat keşfi modunda kaldı. Akıllı sözleşmeler platformu, Kasım ayının başından bu yana en iyi trende sahip. Kripto piyasası düşüşteyken bile AVAX yeni zirveler kaydediyor ve bu da yatırımcıları fiyat tahminlerine yönlendiriyor…

Altcoin AVAX fiyatı neden yükseliyor?

Avalanche ekosistemi, piyasada görülen birden fazla düşüşe rağmen büyümeye devam etti. Bu, analistlere göre AVAX tarafından tutulan mevcut eğilim için bir dezavantaj gibi görünmüyor. Coin98 tarafından Twitter üzerinden paylaşılan bilgi grafiklerinde büyük ölçüde benimsenmesinin bir örneği görülebilir. Ayrıca Ava Labs DeFi direktörü günler önce 15 Kasım’da yayınlanan bir tweet’te aktif adres sayısının son 3 ayda 20 kat arttığını ve bunun bir kez daha Avalanche’ın hızlı büyümesini gösterdiğini yorumladı. Son olarak, Binance.US’tan da haberlerimiz var.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere Binance borsasının sağ kolu Binance.US, 18 Kasım’da AVAX/USD ve AVAX/USDT çiftlerini kullanıma açtı. Ek olarak, Twitter’da proje için çok sayıda olumlu duyuru yayınlandı, en son vurgulanan, Three Arrows Capital’in kurucu ortağı ve başkanı Kyle Davies’den. Önümüzdeki birkaç ay boyunca AVAX’ın DeFi sektöründe en az 90 gün boyunca genişlemeye devam etmesinin şaşırtıcı olmayacağını bir tweet aracılığıyla yorumladı.

Peki sırada ne var?

Cvnj analistlerine göre, 4 saatlik zaman diliminde AVAX’ın yeniden yatırım bulmasını sağlayacak sağlıklı önemli bir yükseliş trendi mevcut. Bu, AVAX’a olan büyük ilginin takdir edildiği yüksek hacimli işlemlerle destekleniyor. Ancak analist AVAX’ın şu anda aşırı satın alındığını söylüyor. Bu, ENV kanalları tarafından önerilmektedir, çünkü mumlar onun üstünde ve dışındadır. Sonuç olarak analist satışların başladığı ve düzeltmenin gerçekleşebileceği zamanların olabileceğini söylüyor. Bu da aşağı yönlü bir mum tarafından destekleniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu