Kripto Paralar

Ünlü Analist, 5 Altcoin’e Dikkat Çekti: Bomba Olan Coin’lerden!

730 bin takipçili Twitter analisti Paradator, uzun süredir radarında olan 5 altcoin projesi için tahminlerini detaylandırdı. Kriptokoin.com olarak hazırladığımız Paradator analizlerine buradan ulaşabilirsiniz. @eness_turan’ın 20 Kasım tarihli analizleriyle devam ediyoruz.

Paradator boğa beklediği 5 altcoin projesini paylaştı

20 Kasım listesinde yer alan altcoin projelerinden biri BakeryToken (BAKE) oluyor. Paradator BAKE’nin boğa başlatabileceğini ve geçtiğimiz günlerin bomba metaverse coin projesi MBOX’a benzer fiyat hareketleri sergileyebileceğini söylüyor. Fiyat beklentileri 4 dolar ve ardından 7 dolar.

Swipe (SXP) Paradator’un uzun süredir listesinde. Paradator şu anda 2.52 dolardan işlem gören SXP’nin 3 dolar direncini tekrar test edeceğini tahmin ediyor. Analist bunun nedenini aşağıdaki tweet’le detaylandırdı. Fiyat beklentileri de 5.69 dolar ATH bölgesi ve ardından 12 dolar.

Sırada Flamingo (FLM) var

Paradator, FLM analizlerinde projenin NEO 3.0 ağına geçiş yapacağını bildiriyor. Şu anda 0.6069 dolardan işlem gören FLM için fiyat tahminleri de şu şekilde:

Merakla beklenen Holo’ya (HOT) gelince. Paradator HOT fiyatının 0.013500 dolar üzerine çıkmak içim mücadele ettiğini, bunu başarabileceğini, ardından 0.016600 dolara yükselebileceğini düşünüyor. HOT’un bunlardan sonra yolunca ATH seviyeleri var. Paradator şunları da ekliyor:

Son olarak Paradator Reef’in (REEF) yıl sonu haberlerini hatırlatıyor. Analiste göre şu anda 0.02822 dolardan işlem gören REEF 0.029 dolar direncini desteğe çevirip 0.037 doları hedefleyebilir. Paradator kademeli hedeflerinin 0.14 dolar, 0.24 dolar ve ardından 0.052 dolar olduğunu söylüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu