Kripto Paralar

Ünlü Bitcoin Borsası Coinbase, 5 Yeni Altcoin Ekliyor!

16 Kasım Salı gününden itibaren Alchemix (ALCX), Ethereum Name Service (ENS), Gala (GALA), GYEN (GYEN) ve Power Ledger (POWR) Coinbase’de listelendi. Borsanın resmi açıklamalarına göre 5 altcoin projesine Coinbase Pro ve uygulamalarından ulaşılabilecek. İşte ayrıntılar…

Coinbase listesinde katılan son altcoin projeleri

Kriptokoin.com olarak projelerle tanışabileceğiniz kısa bir liste derledik. Aşağıdaki kripto para birimlerinin alım-satım işlemleri Coinbase Pro üzerinden yapılabiliyor.

  • Alchemix (ALCX), kullanıcıların teminat tarafından oluşturulan getiriyi kullanarak otomatik olarak ödenen teminat destekli kredileri açmasına izin veren bir protokol olan Alchemix Finance’i yöneten bir Ethereum token’idir. ALCX, protokoldeki değişiklikleri oylamak için kullanılabilir.
  • Ethereum Name Service (ENS), insan tarafından okunabilen kripto adresleri ve merkezi olmayan alan adları için bir protokol olan Ethereum Name Service’i yöneten bir Ethereum token’idir. ENS, protokolde yapılacak değişiklikleri oylamak için kullanılıyor.
  • Gala (GALA), Blockchain oyunları için bir platform olan Gala Games’e güç sağlayan bir Ethereum token’idir. GALA, Gala Oyunları katılımcıları arasındaki değişim aracı olarak kullanılır. Örneğin, oyun içi öğeler için ödeme yapmak için kullanılabilir.
  • GYEN (GYEN), bir Japon Yen’inin değerini korumayı amaçlayan Ethereum üzerinde çalışan bir stablecoin’dir. GYEN’in arkasındaki şirket, GMO-Z.com Trust Company, her bir GYEN’i tamamen destekleyen rezervlere sahip olduğunu iddia ediyor.
  • Power Ledger (POWR), P2P enerji ticaretini etkinleştirmeyi amaçlayan Powerledger platformuna güç sağlayan bir Ethereum token’idir. POWR’nin Powerledger’a katılması gerekir ve enerji ticareti, temiz enerji takibi ve doğrulama dahil olmak üzere çeşitli ürünlerinin güvenliğini sağlamaya yardımcı olur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu