Kripto Paralar

Ünlü Borsa OKEx, Bloktopia (BLOK)’ı Listeliyor: Fiyat Sıçradı!

Ünlü Bitcoin ve kripto para borsası OKEx, spot ticaret için yeni bir altcoin listeliyor. Borsa Bloktopia’nın BLOK token’ını listeliyor. Bloktopia son dönemde dikkat çeken bir kripto para. OKEx listelemesinin etkisiyle kripto para yüzde 22’lik bir artış sergiledi. Bu durum OKEx’in kripto para piyasaları üzerindeki etkisini açıkça gösteriyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

OKEx, spot ticaret için Bloktopia’nın BLOK token’ını listeliyor!

Öncü Bitcoin ve kripto para borsası OKEx, yeni kripto para listelemelerine hız kesmeden devam ediyor. Borsa, spot ticaret için yeni bir altcoin listeliyor. Borsa Bloktopia (BLOK)’ı listeleyeceğini şu sözlerle duyurdu:

OKEx, spot ticaret piyasalarımızda BLOK token’ın listeleneceğini duyurmaktan mutluluk duyar. BLOK işlemleri aşağıdaki programa göre başlayacak: BLOK yatırma işlemleri 19 Kasım’da saat 11:00’de başlayacak. BLOK/USDT için spot işlemler 19 Kasım saat 14:00’de başlayacak. BLOK para çekme işlemleri 22 Kasım saat 13:00’de başlayacak. Risk uyarısı: Dijital varlıkların ticareti önemli riskler içerir ve yatırılan sermayenizin kaybolmasına neden olabilir. İlgili riskleri tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi göz önünde bulundurduğunuzdan ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye aldığınızdan emin olmalısınız.

Borsanın açıklamasına bakılırsa, BLOK için para yatırma ve spot işlemler başladı. Ancak para çekme işlemleri ise 22 Kasım saat 13:00’de başlayacak. OKEx listelemesinin etkisiyle kripto para fiyatı sıçradı ve bugün yüzde 22 oranında değer kazandı. BLOK, 0,096 dolar seviyelerinden 0,117 dolar seviyelerine kadar tırmandı, sonra ise geri çekildi. Ayrıca kripto para borsası OKEx, kısa süre önce Town Star’ın TOWN token’ını TOWN/USDT çiftiyle listeledi. 

Dikkat çeken kripto para Bloktopia (BLOK) nedir?

Bloktopia, 21 milyon Bitcoin‘i referans olacak şekilde 21 seviyeden oluşan bir gökdelendir. Token sahipleri Bloktopyalılar olarak bilinir. Bir hub olarak konumlanır ve her seviyedeki kripto deneyimine açıktır. Bu merkez sayesinde kullanıcılar ilk kez kripto hakkında bilgilere ve sürükleyici içeriklere tek bir yerden erişebilecekler. Bloktopyalılar, emlak sahipliği, reklam geliri, oyun oynama, ağ oluşturma ve çok daha fazlasıyla gelir elde edebilecekler. Bloktopia, dünyanın en gelişmiş gerçek zamanlı 3D Creation Engine’ini kullanarak çarpıcı görselleştirmeler ve kullanıcı deneyimleri yaratır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu