Kripto Paralar

Ünlü Borsa, Shiba Inu Listelemesi İçin İpuçlarını Verdi!

Ünlü Bitcoin borsası Kraken’in ürün lideri Brian Hoffman, Shiba Inu (SHIB) topluluğuyla bir kez daha iletişime giriyor. Borsa, SHIB’i listelemeye yönelik ipuçlarını verdi. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Kraken, Shiba Inu (SHIB)’yu listeleyecek mi?

Kraken‘in ürün lideri Brian Hoffman, önde gelen kripto para borsalarından birinin sonunda Shiba Inu (SHIB) isimli kripto para birimini listeleyebileceğini ima etti. Brian Hoffman, önümüzdeki hafta hakkında “kendini iyi hissettiğini” söyledi ve paylaşımına bir Shiba Inu köpeğinin dizüstü bilgisayarda çalıştığını gösteren bir GIF ekledi. Kraken başlangıçta 2 Kasım’da bir viral tweet’te meme coin’i listeleyeceğini duyurdu. Ancak borsa daha sonra sözünü geri aldı:

Biz sadece, çok kapsamlı olan listeleme sürecimizde ilerlerken yapmamız gereken daha çok iş olduğunu anladık. Topluluk katılımı bu sürecin yalnızca bir parçasıdır.

Şimdi, ticaret platformu nihayet listeleme yapmak için ilerliyor ve SHIB Ordusunu büyülüyor gibi görünüyor. Birçok borsa son dönemde SHIB’i listeledi. Bu borsalara arasında: Gemini, Binance.US, Coinbase vb. borsalara bulunuyor. SHIB, yazı yazılırken büyük spot borsalarda 0.0000053 dolardan işlem görüyor. Ancak kripto para mevcut zirvesinden %38.5 oranında düştü.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu