Kripto Paralar

Ünlü Borsa Yöneticisinden “ETH, Bitcoin ve DOT” Tahminleri!

ABD merkezli kripto borsası Kraken’deki bir yönetici, birkaç üst düzey altcoin projesine ve Bitcoin piyasasına dikkatleri çekiyor. Kraken Ürün Müdürü Jeremy Welch, bu altcoin projelerinin patlayıcı büyümesinin arkasındaki katalizörleri analiz ediyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Jeremy Welch, Bitcoin ve altcoin piyasasını yorumluyor

Yeni CNBC röportajda, Kraken Ürün Müdürü Jeremy Welch, Bitcoin ve altcoin piyasasını yorumluyor ve son dönemdeki gelişmelere dikkatleri çekiyor. Jeremy Welch konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin’deki fiyat değişikliklerinin ana nedenleri, genellikle benimseme veya yeni teknik gelişmeler etrafındadır. Ve her ikisi arasında, bu ETF (borsada işlem gören fon) gibi, daha fazla benimsenen ve güçlü bir piyasa hareketine işaret eden herhangi bir duyuru, fiyatı etkileyecektir.

Jeremy Welch, Bitcoin, Ethereum, Polkadot için güçlü büyümeler öngörüyor

Jeremy Welch, Bitcoin ile birlikte Ethereum (ETH) ve Polkadot (DOT) gibi diğer büyük sermayeli altcoin’lerin protokollerinde yapılan teknik değişiklikler nedeniyle büyük bir büyüme öngördüğünü söylüyor. Jeremy Welch konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin’in temelleri gerçekten teknik değişikliklerdir ve bunları canlı olarak görebilirsiniz. Bu, daha önceki diğer para türlerinden farklıdır, çünkü para birimindeki değişiklikleri görebilir, nasıl çalıştığını doğrudan anlayabilirsiniz. Dolayısıyla Bitcoin, Ethereum, Polkadot ve diğer birçok para birimi için yapılan bu teknik değişiklikler, yeni bir lansman olduğunda kesinlikle fiyatı itici güçlerden biri.

Kraken Ürün Müdürü: Fiyat artışının devam etmesini bekliyoruz

Ethereum kısa süre önce, ağdaki her işlem için ETH’nin küçük bir bölümünü dolaşımdan kaldıran, EIP-1559 olarak bilinen bir yükseltme içeren bir hard fork başlattı. Polkadot, önümüzdeki ay esasen Blockchain’lerin platformda başlatılmasına izin verecek olan Parachain müzayedelerini başlatmaya hazırlandığını duyurdu. Welch, her yaştan ve kökenden insanın artık dünyanın her yerinden kripto para birimlerine yöneldiğini söylüyor. Jeremy Welch konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Artık geleneksel yatırımcılardan ilgi görüyoruz ve birçok gençten de ilgi görüyoruz. NFT’ler etrafında bu büyük dalgayı görüyorsunuz ve yine, bunu her yaştan, tüm geçmişlerden ve dünyanın her yerinden gelen ilgiyi görüyoruz. Kraken, 170’den fazla ülkedeki müşterileri desteklemektedir. Bu, kripto para biriminin benimsenmesi ve bu yeni teknolojinin heyecanı etrafında dünya çapında bir fenomendir. Bu yıl herkes ayakta… 66.000 doların üzerine çıktığımız bu yeni fiyattan herkes memnun. Bu, son birkaç yılda yatırım yapan herkesin yükseldiği anlamına geliyor ve BTC’nin Noel zamanı veya yıl sonuna kadar tam olarak nereye varacağını söylemek zor olsa da, fiyat artışının devam etmesini bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu