Kripto Paralar

Ünlü Borsadan, SHIB ve DOGE Yatırımcılarına Müjde!

SHIB ve DOGE artık Huobi Earn’de. En büyük iki meme coin, Dogecoin ve Shiba Inu artık Huobi’nin pasif gelir modülünde destekleniyor. SHIB, DOGE %88 APY (yıllık getiri yüzdesi) ile stake edilebilir. Detaylar Kriptokoin.com’da.

SHIB artık Huobi’de

En popüler iki memetik kripto para olan DOGE ve SHIB’in sahipleri, zenginliklerini Huobi’ye kilitlemekten nasıl yararlanabilirler? SHIB, DOGE %88 APY ile stake edilebilir. Birinci sınıf bir Çin kripto borsası olan Huobi tarafından paylaşılan resmi duyuruya göre, Esnek Kazanç modülündeki “İlk Zamanlayıcıya Özel Programı” artık Shiba Inu Coin ve Dogecoin’i destekliyor.

Bu promosyon için yalnızca Huobi Earn’deki yeni hesaplar uygun. USD Coin ve USD Tether stabilcoinleri de dahil olmak üzere 13 diğer varlığın yanı sıra SHIB ve DOGE, artık pasif gelir modüllerinin ortalama oranlarından çok daha karlı olan yıllık getiride %88 ile kilitlenebilir. Program yalnızca yedi günlük para yatırma işlemleri için geçerli. Promosyon kampanyası, Asya’daki en eski kripto para borsalarından biri olan Huobi‘nin sekizinci yıldönümünü kutlamak için ayarlandı. Staking için en fazla sayıda varlık, Huobi’nin pasif gelir biriminin “Esnek” modülünde mevcuttur.

Shiba Inu yukarı, DOGE aşağı

Shiba Inu Coin ve Dogecoin sahipleri yeni fırsattan heyecan duyuyorlar ve Huobi’nin duyurusundaki yorumların gösterdiği gibi agresif bir şekilde “dogcoin”lerin yeni klonlarını satıyorlar. Shiba Inu Coin’e (SHIB) olan ilgi dün bir başka Elon Musk tweet’i ile katalize edildi. On-chain analiz hizmeti, SHIB balinalarının artan aktivitesini kaydetti. Yazım zamanında, Shiba Inu Coin 0,00002823 dolardan veya 24 saat içinde %4,5 artışla el değiştirdiği için piyasa değerine göre ilk 20 kripto listesine geri döndü. Buna karşılık, Dogecoin 0.25 dolar seviyesini geri almaya çalıştığı için %3.57 düştü.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu