Kripto Paralar

Ünlü CEO, Bu Altcoin’leri Seçti: Spot Işıkları Onlara Dönebilir!

Kripto borsası Kraken’in CEO’su Jesse Powell, Bitcoin’in (BTC) yakın zamanda yerinden edilmeyeceğini düşünüyor. Ancak kendisine göre birden fazla başarılı altcoin projesinin mücadelesine şahit olabiliriz. İşte ayrıntılar…

Jesse Powell, Bitcoin’e güveninin tam olduğunu söylüyor

Kraken’in CEO’su, Yahoo Finance ile yaptığı yeni bir röportajda, BTC’nin değer deposu perspektifinden kripto piyasası büyüme devam ederken, Ethereum’un (ETH) akıllı sözleşme alanında biraz rekabete sahip olabileceğini söyledi:

Bence Bitcoin hala değer depolamada en iyisi. Güvenlik konusunda hala en iyisi olduğunu düşünüyorum. Bitcoin’in yakın vadede bozulduğunu görmüyorum.

Jesse Powell devam ediyor:

Akıllı sözleşmeler arasında yer kapmak için tamamen hazırız. Bence Ethereum şu anda baskın bir oyuncu, ancak Polkadot (DOT), Solana (SOL) ve akıllı sözleşmelerle ilgili olarak Ethereum’dan bu gök gürültüsünün çoğunu çalabilecek diğer Blockchain’leri geldiğini görüyoruz.

Jesse Powell, farklı altcoin projelerinin sektöre dahil olacağını düşünüyor

CEO ayrıca Blockchain‘ler arasındaki rekabete rağmen, birçok kriptonun bir arada var olduğu ve kendi kullanım durumlarına hizmet ettiği bir senaryo öngördüğünü söylüyor:

Sanırım bu Blockchain’lerin evrimini görmeye devam edeceğiz. Bence şu anda herkesin oyunu bu yönde. Sonunda, aynı anda çalışan çok sayıda başarılı Blockchain’in olduğu bir dünyaya geldiğimizi düşünüyorum.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Powell daha önce bir BTC’nin sonunda bir Lamborghini ve daha sonra bir Bugatti değerinde olacağını tahmin etmişti. Perspektif olarak, yeni bir Bugatti’nin maliyeti 1,7 milyon ile 3 milyon dolar arasında. Bitcoin ve Ethereum’da şu anda 64,837 ve 4,709 dolardan işlem görüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu