Kripto Paralar

Ünlü CEO, Yatırımcıları Heyecanlandırdı: Bu Altcoin’e Bağlanabilir!

Discord’un CEO’su Jason Citron, popüler iletişim uygulamasında lider altcoin Ethereum ağının potansiyel uygulaması hakkında bir ekran görüntüsü paylaşarak kripto para piyasasını heyecanlandırdı. İşte detaylar…

Discord CEO’su, lider altcoin Ethereum ile ilgili bir görsel paylaştı

Popüler iletişim uygulaması Discord’un CEO’su, kullanıcıların uygulamalarını MetaMask veya WalletConnect aracılığıyla Ethereum ağına bağlayabilecekleri gelecekteki bir güncellemenin yayın öncesi sürümünün bir resmini yayınladı. Discord, kullanıcıların akış yapmasına, sohbet etmesine, konuşmasına ve görüntülü konferans yapmasına olanak tanırken aynı zamanda özel sunucular, sohbet odaları gibi hizmetler de sunuyor.

9 Kasım’da Discord’un kurucusu ve CEO’su Jason Citron, uygulamanın gelecekteki bir güncellemesinin yayın öncesi sürümünün bir resmini yayınladı. Bu, kullanıcıların uygulamayı MetaMask veya WalletConnect cüzdanlarına bağlayabileceklerini gösteriyor.

Bununla ilgili başka hiçbir şey açıklanmadı. Discord, ağırlıklı olarak oyuncular tarafından oyun oynarken iletişim kurmak için kullanılır. Ayrıca, hemen hemen her diğer kripto para projesi, topluluklarını oluşturmaya ve onlara hitap etmeye çalıştıkları bir dizi kanala sahip bir Discord sunucusu kuruyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Kazanmak için oyna (Play-to-Earn/P2E), kripto para birimi alanında özellikle popüler bir kavram haline geliyor ve Discord’un mümkün olduğunca gelen değeri yakalamaya çalışmasının olası olduğu düşünülüyor. Yazım sırasında Ethereum yüzde 1.5’lik bir yükseliş ile 4.808 dolardan el değiştiriyor, lider altcoin 5.000 dolara bir hayli yaklaştı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu