Kripto Paralar

Ünlü Milyarder 4 Altcoin Belirledi ve Bomba Varsayımlar Yaptı!

Ünlü milyarder Chamath Palihapitiya, yatırımcılara önemli uyarılarda bulundu ve 4 altcoin projesine gözleri çevirdi. Chamath Palihapitiya, yatırımcıların paralarını altcoin projelerine yatırmadan önce işlevsellik ve kullanım senaryosu değerini düşünmeleri gerektiğini belirtiyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Chamath Palihapitiya, yatırımcıları uyarıyor: Bunları dikkate alın!

Risk sermayesi şirketi Social Capital’in CEO’su Chamath Palihapitiya, insanların Elon Musk ve Jeff Bezos gibi büyük isimlerin şirketlerinin hisselerini sattıklarının farkında olması gerektiğini düşünüyor. Chamath Palihapitiya konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Borsamız tüm zamanların en yüksek seviyelerinde, kripto paramız tüm zamanların en yüksek seviyelerinde, sanat piyasalarımız… Tüm zamanların en yüksek seviyelerinde. Enflasyon 30 yılın zirvesinde. Geçen hafta Kongre’de onayladığımız tuhaf trilyonlarca dolarımız var ve hala 1.8 trilyon dolarlık başka bir teşvik planı için ticaret yapıyoruz… Neslimizin en önemli iki kurucusu, gerçekten sürekli kazanan en zeki iki insan, Elon Musk ve Jeff Bezos, sadece bu yıl toplam 11 milyar dolardan fazla hisse sattılar… Dünyanın en zeki insanları, size asla satmayacaklarını söyledikleri temel varlıklarını şimdi satıyorlarsa ve olaylarla ilgili konumunuzu yeniden gözden geçirmiyorsanız, ya onlardan çok daha akıllısınız ya da gerçekten, gerçekten pervasızsınız.

Chamath Palihapitiya: Ethereum gümüş ve Solana…

Chamath Palihapitiya, kripto paralara geçerken, yatırımcıların paralarını altcoin projelerine yatırmadan önce işlevsellik ve kullanım senaryosu değerini düşünmeleri gerektiğini belirtiyor. Chamath Palihapitiya konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin altındır, Ethereum gümüş olma eğiliminde gibi görünüyor ve Solana, üstüne inşa edilebilecek gerçek geliştirici ekosistemlerinin ilki olabilir. Ancak ondan sonra gelen başkaları da olacaktır.

Chamath Palihapitiya: Bu 2 altcoin projesinde güçlü potansiyel görünüyor!

Chamath Palihapitiya kablosuz ağ geçidi Blockchain projesi Helium’a (HNT) ve dağıtık GPU projesi Render Token’a (RNDR) atıfta bulunuyor. Chamath Palihapitiya konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Helium, tamamen merkezi olmayan bir 5G altyapısı oluşturmaya çalışan ilginç bir proje. Render… tamamen merkezi olmayan bir grafik işleme yapısı, esasen GPU’lar oluşturmaya çalışıyor. Bunların her ikisinde de insanların elde ettiği değerin ne olduğunu sayısal olarak ekonomik olarak ölçebilirsiniz. Render durumunda, temel olarak bir AWS Amazon Web Services örneğini değiştiriyorsunuz. Bunun bir bedeli ve değeri var. Render’ın değerli olması için yerini aldığı ekonomik bir değer vardır. Bir Hotspot’a katılıyorsanız, birdenbire Helium ağına girdiyseniz, internet bağlantısı almak için mutlaka ödeme yapmanız gerekmeyen ekonomik bir değeri vardır. Bu, ölçülebilir bir ekonomik kuantumun yerini alır. Bunu anlamak ve bunun mutlak değerini almak, hangi projelerin potansiyeli olduğunu anlamanın en iyi yoludur… Geliştirici ilgisi nerede ve nerede ölçülebilir ekonomik aktivite var? Bunların kesiştiği noktada gerçekten zorlayıcı projeler devreye giriyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu