Kripto Paralar

Ünlü Milyoner, Sepetindeki Altcoin’leri ve Öngörülerini Açıkladı!

Perşembe günü bir Reddit Talk oturumunda “Shark Tank” yıldızı Kevin O’Leary, Bitcoin ve altcoin varlıklarının portföyünün yüzde 10’unu oluşturduğunu söyledi.

Kevin O’Leary’nin altcoin ve Bitcoin portföyü “dikkat çekici bir şekilde” büyüdü

Bir zamanlar kriptoya şüpheyle bakan, şimdi sektörün açık bir destekçisi olan O’Leary, dolara sabitlenmiş stablecoin olan USD Coin, Bitcoin ve Ethereum aldığını söyledi. Ancak, elindeki tüm varlıkları paylaşmayı reddetti. “Portföyüm dikkat çekici bir şekilde büyüdü,” dedi. “Yılın başında yüzde 3 oranında ağırlıklıydı” dedi. “Hedef yıl sonuna kadar yüzde 7’ye ulaşmaktı. Ancak şu anda sahip olduğum birçok varlığın değer kazanması nedeniyle bugün neredeyse yüzde 10’lardayız,” ifadelerini kullandı.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Bitcoin, son haftalarda tüm zamanların en yüksek seviyelerini kaydetti. Bu arada, ETH de istikrarlı bir şekilde yeni rekorlara yükseldi. Kanadalı işadamı ETH tutarken, diğer kriptoların da merkezi olmayan finansta rol oynamayı vaat ettiğini kabul ediyor. Ethereum ağının çok yavaş olduğunu söyledi. Solana daha hızlı ve daha ucuz olarak görülüyor.

Bazı insanlar oyunun bittiğini ve asıl olayın ETH olduğunu düşünüyor ama ben katılmıyorum. İster Solana ister başka bir şey olsun, başka birçok alternatif var. Benim gibi bir yatırımcıysanız, çeşitlendirme istersiniz. Anahtar bu.

O’Leary, merkezi olmayan cüzdanlar gibi kripto ürünleri geliştiren şirketlerde holdingleri olduğunu söyledi. O’Leary, “Ben bir yazılım yatırımcısıyım” dedi. “Kripto yazılımına bir tahsis yapacağım çünkü değişeceğine ve tüm dünyadaki birçok farklı pazar için yıkıcı olacağına inanıyorum,” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu