Kripto Paralar

Ünlü Risk Sermayedarından, Kritik Shiba Inu (SHIB) Yorumu!

Geçtiğimiz günlerde, risk sermayesi şirketi Bedrock Capital’in Kurucu Ortağı ve Yönetici Ortağı Geoff Lewis, son derece popüler olan meme coin Shiba Inu (SHIB)’nun ABD merkezli elektrikli araç üreticisi Rivian Automative’e ne kadar benzediğini düşündüğünü söyledi. Kriptokoin.com olarak detayları paylaşıyoruz…

Bedrock Capital yöneticisinden Shiba Inu için Rivian benzetmesi

“CB Insights” ve “The New York Times” tarafından dünyanın en iyi 100 risk sermayedarlarından biri olarak gösterilen ve 1 milyar dolar değerinde olan Bedrock Capital’den Lewis, Shiba Inu hakkında çeşitli yorumlarda bulundu. Daha önce, Founders Fund’da bir ortak olan Lewis’ın Bedrock Capital şirketi, Lyft (LYFT), Wish, Privateer Holdings (TLRY), Nubank ve RigUp gibi şirketlerde oldukça büyük erken aşama girişim turlarına liderlik eden ilk şirketler arasında yer alıyor. Geoff Lewis, geçtiğimiz günlerde attığı tweet’inde aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Shiba Inu ve Rivian, farklı olduklarından daha çok benzerler. Geleceğin soyut anlatılarının bugün ekonomik gerçekliğin yerini aldığı ters bir ekonominin belirtileridir.

Aynı gün gündeme düşen haberlere göre ise “neredeyse hiç geliri olmayan Rivian, halka arzında 12 milyar dolara yaklaştıktan sonra bu hafta manşetlere hakim oldu” ve ardından piyasa değerinin 105 milyar doları aşarak Ford ve General Motors’u geride bıraktı. Bu sırada yazım sırasında en büyük meme coin’lerden biri olan SHIB, son günde pek bir değişim yaşamamış durumda ve 0.00005268 dolardan el değiştiriyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu