Kripto Paralar

Ünlü Şirket: Bitcoin ve Ether Gelecek Haftalarda Bu Düzeylerde Olacak!

Ünlü piyasa stratejisi ve araştırma firması olan FSInsight tarafından 14 Ekim’de yayınlanan bir rapora göre, Ether, bir aylık düşük performansın ardından Bitcoin’e karşı bir üstünlük kurmaya başlıyor. Ünlü şirket, altcoin projesinin geçtiğimiz Perşembe günü birkaç haftanın en yüksek seviyelerine yükselmesi ile Eylül ayının zirvesinin 4.027 dolardan yeniden test edileceğini ortaya koyuyor. Kriptokoin.com olarak raporu sizlerle paylaşıyoruz…

FSInsight raporuna göre Bitcoin ve Ether fiyat seviyeleri

Ünlü araştırma şirketi FSInsight, geçtiğimiz günlerde yayınladıkları bir raporda, Ethereum’un “piyasa değeri hâkimiyet tablosundaki kırılma göz önüne alındığında, piyasa değerinde ilerleme kaydetmeye başladığına dair kanıtlar gösterdiği” belirtiliyor. FSInsight, hem Ether hem de Bitcoin’in önümüzdeki haftalarda güçlenmeye devam etmesi gerektiğini ve “teknik olarak yakın vadede her ikisine de yatırım yapmanın doğru göründüğünü” ortaya koyuyor. Raporda ayrıca şu analize de yer veriliyor:

4.027 doların üzerinde bir Ether kırılması 4.410 dolarda fazla dirençle karşılaşmamalı, ancak muhtemelen bunu aşmalı ve 4.951 dolara yakın hedeflere veya 5.826 dolara yakın hedeflere yükselmelidir. Eylül’ün en yüksek seviyelerinin aşılması ve tüm zamanların en yüksek seviyelerine ivme kazandırılması bekleniyor.

Firma, Bitcoin’in yükselişi için ilk olarak 61.000 dolar ve ardından bu yılın başlarındaki 64.860 dolar civarındaki en yüksek seviyeleri hedefliyor. FSInsight daha önce 1 Ekim’de kripto piyasalarında görülen kazanımların teknik olarak önemli olabileceğini iddia etmişti. Yayınlanma tarihi itibariyle Bitcoin yaklaşık 59.360 dolardan ve Ether ise 3.778 dolardan işlem görüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu