Kripto Paralar

Ünlü Şirket: Bu Altcoin, Birinci Sınıf Para Birimi!

Genel kripto para piyasası toparlanma sürecinden geçerken, Ethereum 4.300 dolar seviyesini aştı. Analistler ETH fiyatı konusunda iyimserler ve altcoin fiyatının devam eden boğa koşusunda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğine inanıyorlar. Bu sırada ünlü müzayede evi ETH’yi “birinci sınıf” olarak adlandırdı.

Lider altcoin, Sotheby için “birinci sınıf” olarak kabul edildi

Ünlü sanatçı Banksy’nin iki tablosunun müzayedesinde Sotheby, Ethereum’u ödeme olarak kabul etti ve altcoin’i “birinci sınıf para birimi” olarak adlandırdı. Benzersiz açık artırmada Ethereum ile “Troley Hunters” ve “Love Is In The Air” satın alındı. Destekçiler, 250 yaşındaki İngiliz-Amerikan müzayede evi ETH’yi tanıdığı ve ödeme olarak kabul ettiği için bu durumu Ethereum’un benimsenmesi için önemli bir kilometre taşı olarak görüyor. Bu sırada geçtiğimiz gün ETH fiyatının sıçrama yaşadığını belirtmek gerekiyor.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Ethereum ağındaki ortalama gas ücreti, London hardfork’undan bu yana sürekli olarak düştü ve ETH ağında daha yüksek işlem hacmi ve zincir içi aktivite sağladı. ETH balinaları tokenları dipten topladı ve altcoin’in fiyat artışını ateşledi. Bir kripto para birimi analisti olan “venturefounder”, borsalardan net ETH çıkışının arttığına dikkat çekiyor. Tarihsel olarak, ETH birikimi altcoin’in fiyatını yükseltti. Bu sırada bir analist, SmartContracter, Elliot Dalga Teorisine dayanarak ETH fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını tahmin etti. Altcoin’in fiyatı üç dalgalı bir düzende düzeldiğinde, bir geri çekilmeden kurtulması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu