Kripto Paralar

Ünlü Türk Borsası, Bu Altcoin’i Listeliyor! Analist, Dev Varsayım Yaptı

Sınırsız kapasite ile web hızında çalışan dünyanın ilk Blockchain’i Internet Computer (ICP) Paribu’da listelendi. Borsa, bugün, altcoin yatırma işlemlerinin açıldığını ve alım-satım işlemlerinin 15:00’da başlayacağını Twitter’dan duyurdu. Popüler kripto para analisti Erhan Ünal’da 100 dolar ICP hedeflerini detaylandırıyor. İşte teknik seviyeler…

Altcoin Internet Computer (ICP) nedir?

Sağlam temellere sahip altcoin projeleri arasında olan Internet Computer (ICP), Zincir Anahtar Teknolojisi adı verilen bilimsel buluş ile Blockchain teknolojisinin web hızına ulaşmasına olanak tanıyor. Projenin yerel kripto para birimi ICP’de, 10 Mayıs 2021’de ulaştığı 737.20 dolar ATH’sinin %92.52 altında işlem görüyor ve piyasa değerine göre 24’üncü kripto para birimi.

Internet Computer (ICP) fiyat tahminleri

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Erhan Ünal, 368,900 Twitter takipçisine, Computer (ICP) için hedefinin 100 dolar olduğunu söylüyor. Analistin 1 Kasım’da paylaştığı altcoin sepetinde; ICP (yeni), WRX, SLP, BAKE, AUTO, CHZ, BAR, ATM, CITY, GAL, FB ve TRA yer alıyordu. Erhan Ünal ayrıca, ICP’de trend kırılımının gerçekleştiğini ve güzel bir yükseliş ivmesi yakalandığını söylüyor. Analiste göre piyasasının genel durumuna bağlı olarak 100 dolara ulaşabiliriz. Bu arada Ünal, maliyetinin 44,75 dolar olduğunu söylerken, aşağıdaki teknik grafikle sıkışma döneminin bittiğini ve yukarı doğru ivmenin devam ettiğini belirtiyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu