Kripto Paralar

Ünlü Yönetici: Ocak’a Kadar Bitcoin ve ETH Bu Düzeylerde Olabilir!

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere dün gece saatlerinde, 64.000 doları kıran Bitcoin (BTC)’in, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64.804 dolara ulaşmasına çok az kaldı. En büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum da 4.000 dolara göz koymuş gibi görünüyor. Kısa vadede durum böyle olsa da, ünlü bir yönetici bu iki popüler kripto için sevindiren tahminlerde bulundu.

Florian Grummes’tan Bitcoin ve ETH tahmini: 150 bin ve 20 bin dolar!

Midas Touch Consulting’in genel müdürü Florian Grummes, yakın zamanda gerçekleştirilen bir röportajda Bitcoin fiyatının Ocak ayına kadar 150 bin dolar olabileceğini, öte yandan; Ethereum’un bir sonraki adım olarak 20 bin dolara ulaşacak ulaşabileceğini söyledi.  

Florian Grummes, Bitcoin için son yükseliş momentumunun, kilit teknik seviyelerin kırılması ve Çin’in sıkılaştırma düzenlemesinden kaynaklanan korkunun büyük ölçüde dağılması nedeniyle sürdürülebileceğini söyledi. Midas Touch Consulting’in yöneticisi, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Yıl sonuna kadar 100 bin doları görme şansımız var, belki daha da yüksek. Tabii ki bu yine bir altcoin sezonunu tetikler. Bitcoin gerçekten çalışmaya devam ederse, 60 bin dolar seviyesinin 65 bin dolar olduğunu söyleyebilirim. Bu seviye, ayıların son direnişi. Eğer BTC’nin arkasından bir şey gelmiyorsa, BTC yarışlara kapalıdır. BTC, 100 bin dolar veya daha yüksek seviyeleri görebilir, Ocak ayına kadar 150 bin dolar mümkün.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu