Kripto Paralar

Usta Analist, Çantasındaki 8 Altcoin’i Paylaştı: Boğa Çantam Hazır!

Türk kripto para yatırımcılarının merakla takip ettiği analistlerden biri olan “Paradator” Enes Turan, dün paylaştığı bir tweet’inde “boğa” sepetindeki altcoin projelerini paylaştı. Bitcoin’in de 61.000 dolara ulaştığına dikkat çeken analist, “Siz de hazır mısınız?” dedi. İşte detaylar…

Enes Turan’ın boğa çantasındaki 8 altcoin

Türkiye’deki kripto para topluluğunun takip ettiği ve 614 bini aşkın Twitter takipçisi olan Paradator, dün akşam saatlerinde attığı tweet’lerde tuttuğu projeleri açıkladı. Öncelikle Binance Smart Chain (BSC) tabanlı projelerden bahseden Enes Turan, BSC olarak tuttuğu 4 projenin Reef Finance (REEF), Swipe (SXP),  Trust Wallet Token (TWT) ve AUTO olduğunu tweetledi.

Ayrıca, merkezi olmayan finans (DeFi) rüzgarının gelebileceği olasılığını göz önünde bulundurarak Flamingo Finance (FLM) tutmaya devam edeceğini söyledi. Son olarak Holo (HOT), Newscrypto Coin (NWC) ve Truefeedback Token (TFBX) ile devam ettiğini de ekledi.

Bu altcoin’ler, analistin boğa çantasında da yer alıyor. Paradator, yukarıdaki coin’lerden bahsettiği tweet’in ardından şu ifadeleri kullandı: “SXP HOT, TWT, AUTO, REEF, FLM, NWC, TFBX 8 coinle boğa çantam hazırdır. Ve Bitcoin 61.000$’a geldi. Siz de hazır mısınız?” Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Enes Turan, geçtiğimiz günlerde de bu coin’leri alım tavsiyesi olarak takipçilerine vermişti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu