Kripto Paralar

Usta Analistler, SHIB Kestirimlerini Açıkladı: İşte Beklenen Seviyeler!

Shiba Inu rekor seviyede spekülatif bir çılgınlık görüyor, 5 haftalık bir kazanma trendini yakalıyor. Popüler meme token Shiba Inu (SHIB)’daki spekülatif coşku, son zamanlarda benzeri görülmemiş seviyelere ulaştı ve Mayıs ayındaki fiyat düşüşü öncesinde gözlemlenen bireysel ilgi çılgınlığını tekrarladı. Detaylar Kriptokoin.com’da.

SHIB için rekor ilgi

Kripto para birimini tüm zamanların en yüksek fiyatının %20’si içinde alan adreslerin sayısı altı kat artarak 2 Kasım’a kadar olan sekiz gün içinde 116.560’a ulaştı. “Tüm Zamanların En Yüksekleri” olarak adlandırılan adreslerdeki artış, kripto para birimini en yüksek fiyatın yakınında satın almak için bir aceleye işaret ediyor – traderlar arasında bir kayıp korkusu (FOMO) işareti. FOMO genellikle boğa piyasalarının son ayağında görülür. IntoTheBlock Pazar günü yayınlanan haftalık bülteninde, “Bu model Shiba Inu’da en son Mayıs ayında ortaya çıktığında, SHIB %90 düştü” dedi.

Bununla birlikte, geçmiş performans gelecekteki eylemin garantisi değildir. Eskilerin dediği gibi, piyasalar, satıcıların sağlam kalabileceğinden daha uzun süre irrasyonel kalabilir. Yani SHIB’nin Tüm Zamanların En Yüksekleri rekoru, bir kazanın yakın olduğu anlamına gelmez. Bununla birlikte, IntoTheBlock’un belirttiği gibi, gerçekleşen spekülatif eylemin derecesinin oldukça doğru bir göstergesi olarak hizmet ediyor. Bilgili yatırımcılar, bireysel FOMO belirtileri ortaya çıktığında genellikle uzun pozisyonlamayı azaltır. Dogecoin katili, geçen hafta %15 düştü ve fiyatların yaklaşık 10 kat artarak 0.00008870 dolara ulaştığı beş haftalık bir ralliyi sonlandırdı. Yazım zamanında, kripto para birimi 0,000055 dolardan azalan bir trend çizgisi direncinin yakınında el değiştiriyordu.

“Satın alma fırsatı köşede”

Analist Filip L.’ye göre Shiba Inu boğaları zarar görüyor, ancak satın alma fırsatı hemen köşede. Shiba Inu fiyatı, 0,00004490 dolar fiyat hedefiyle düşüş üçgeninde sıkıştı. SHIB fiyatı, RSI’nin aşırı satım bölgesinde işlem yapmaması nedeniyle alıcıların hala ilgilendiğini görüyor. Analist diyor ki: “Boğaların giriş noktası olarak 0.00005000 ve 0.00004490 dolar ile pivotun altına girmesini bekleyin. Shiba Inu (SHIB) fiyatı bir düşüş üçgeninde yakalandı ve aylık pivot ve %50 Fibonacci seviyesinin altına düşmeye ayarlandı. Göreceli Güç Endeksi hala 50’nin üzerindeyken, SHIB ayıları üçgeni tamamlamaya çalışırken ayıların fiyatları aşağı yönde yönlendirmek için hala bolca yeri var. Üçgenin tabanına doğru 0.00004490 dolarda bir kırılma ve aynı seviyede %61.8 Fibonacci seviyesinden olası bir sıçrama bekleyin.”

Analiste göre, Shiba Inu boğaları, yükseliş kırılmasından önce üçgenin tamamlanmasını bekliyor. Shiba Inu fiyatı, SHIB fiyatının toparlanmadan önce geçici olarak 61.8 dolar Fibonacci seviyesiyle 0.00004490 doların altına düştüğü 4 Kasım’da oldukça yükseliş tepkisi gördü. Bu seviye aynı zamanda 24 Ekim’deki teknik pivot seviyesine de düşüyor. Boğalar ilk önce bu seviyede yeni bir zirve yapmaktan reddedildi, ancak bundan sonraki günlerde net bir kırılma yaptı. Analist Filip L.’ye göre: “SHIB fiyatı, ayıların ilk önce aynı pivotta ve Fibonacci seviyesinde 0.00004490 dolar civarında bir dokunuşla üçgeni tamamlayarak düşüş eğilimini tamamlamaya çalıştığını görecek.”

Analistin tahminine göre, ayılar üçgen oyunlarını 0.0000490 dolara düşürdüklerinde, boğaların Shiba Inu fiyat hareketini almasını ve bu seviyeyi bir kez daha savunmasını bekler. O zamana kadar, RSI 50’nin altına düşecek ve alıcıların devreye girip SHIB paralarını indirimli olarak satın almaları için yeşil ışığı işaret edecek. Analist der ki:” Daha olumlu arka rüzgarlar ortaya çıkarsa, kırmızı azalan trend çizgisi kırıldığında, yukarı yönlü kar hedefi olarak 0,00008373 ABD doları ile alıcı tarafı hacminin patlamasını bekleyin.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu