Kripto Paralar

Varsayımlarıyla Efsaneleşen Analist, Radarındaki 6 Altcoin Duyurdu

Tahminleriyle efsaneleşen kripto stratejisti Michaël van de Poppe, Bitcoin ve altcoin piyasanın bu hafta düşüş yaşamasının ardından “önemli” analizlerini ortaya koyuyor.

Analist altcoin ve BTC piyasasında düzeltme bekliyor

Van de Poppe , yakın tarihli analizlerinde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve birkaç popüler altcoin için ilgi çekici fiyat aralıklarına baktığını söylüyor. Analist, fiyat düzeltmelerinin boğa piyasası döngülerinin sağlıklı bir parçası olduğunu ekleyerek “Bitcoin’de kısa vadeli bir sıçrama evresinde” olduğumuzu düşünüyor. Poppe’nin analizleri ve teknik grafikleri:

Hatırlatma olarak, Bitcoin 48-50.000 dolara bile düzeltebilir ve yine de yükseliş eğiliminde olabilir. Bir uzama döngüsünün gerçekleşmesini ve sağlıklı bir düzeltmenin olmasını bekliyorum.

İkinci sırada Cardano (ADA) var

Van de Poppe sırada, Cardano’nun kripto para birimi ADA’ya bakıyor. Analiste göre ADA fiyatında bir düzeltme beklenebilir:

Cardano hala düzeltme yapıyor. Muhtemelen satışlar bu noktada daha da büyüyecek. 1,50 dolarlık alanda bir düzeltme görebiliriz, ancak o zaman düzeltmenin biteceğini düşünürüm.

Kıdemli altcoin Litecoin (LTC) ile ilgili olarak, aşağıdaki fiyat tablosunda bir talep alanını vurguluyor.

Van de Poppe daha sonra DeFi ve DApp’ler için ölçeklenebilir bir Blockchain platformu olan Fantom’u (FTM) tartışıyor. Analist FTM’nin 1.50 dolar ile 2.00 dolar arasında güçlü destek seviyelerinin olduğunu söylüyor.

VeChain (VET)

Poppe, tedarik zinciri yönetimi Blockchain’i VeChain (VET) ile ilgili olarak, 0.00000173 ve 0.00000198 aralığını koruyabilirse VET’nin BTC’ye kıyasla yükselme şansı olduğunu düşünüyor.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız listenin sonuncusu, anti-enflasyonist Reserve Project ve ona bağlı token olan RSR oluyor. Van de Poppe, 0.00000052 ile 0.00000112 BTC arasındaki aralığa dikkat çekerken, RSR altcoin için şunları söylüyor:

RSR’nin nispeten yakında ilginç hale gelmesini bekliyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu