Kripto Paralar

Varsayımlarıyla Efsaneleşen Analist, SHIB İçin Düzeyleri Verdi!

Shiba Inu (SHIB), bir haftalık volatil fiyat hareketlerinin ardından toparlandı ve uzun bir aranın ardından 11 Kasım’da ilk günlük yeşil mumunu kapattı. Tecrübeli kripto para uzmanı Michael van de Poppe göre SHIB için bir sonraki “kırılacak kritik direnç” 0.00006275 dolar bölgesinde. Analist, ayrıca, SHIB grafiğinde olası bir ikinci talep dalgasının altını çiziyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

SHIB fiyat tahminleri

3 Kasım’da, SHIB’in piyasa değeri, 10 Kasım’da 27.8 milyar dolara düşmeden önce 35.14 milyar dolardı ve bu süre içinde 7.26 milyar dolarlık piyasa değeri kaybı oldu. Michael van de Poppe ise SHIB için ilk kritik direncin 0.00006275 dolar olduğunu söylüyor. Analist ayrıca, 0,00004375 doları potansiyel bir talep bölgesi olarak tanımladı. Bunun nedeni, SHIB’nin ilk çöküşün ardından bu düzeyde desteği test etmesidir; sonuç olarak, profesyonel kripto trader’i, 0,00004375 dolar ve çevresinin giriş yapmak isteyenler için uygun olabileceğini söylüyor.

Shiba Inu CoinDCX’de listeleniyor

Bir diğer önemli gelişmede, 6 milyondan fazla Hintli tarafından kullanılan CoinDCX kripto borsası, Cuma günü Shiba Inu’yu listeleyeceğini duyurdu. Eğer meme token, önde gelen bireysel yatırım platformlarında listelenmek üzere kabul edilirse, SHIB’nin daha fazla kullanıcıya ulaşma imkanı olacak. SHIB zaten Robinhood borsasında listelenmek üzere lobilere konuk oluyordu. Ayrıca, meme coin’lerin topluluk odaklı kripto para birimleri olduğu düşünüldüğünde, analistlere göre fiyatta yukarı yönlü bir baskı beklenebilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu