Kripto Paralar

Varsayımlarıyla Nam Salan Analist: Bu 2 Altcoin Rekor Kıracak!

Kripto paralara yönelik tahminleriyle gündeme gelen ve yaygın olarak takip edilen analist, bir Ethereum rakibinin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını ve başka bir altcoin projesinin patlayıcı bir ralli yaşayacağını tahmin ediyor.

Smart Contracter, popüler altcoin LUNA ve CRV’ye dikkat çekti

Smart Contracter olarak bilinen kripto analisti ve traderı, katman 1 Blockchain’inin yerel tokenı Terra’nın (LUNA), mevcut seviyelerden yaklaşık yüzde 66 oranında değer kazanabileceğini ve tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşabileceğini söylüyor. Analist, “Katman-1 yarışları bence henüz bitmedi. LUNA’da ATH ve 70 dolar kesinlikle masada,” ifadelerini kullanıyor. LUNA, yazım sırasında 42.64 dolardan el değiştiriyor.

Smart Contracter ayrıca, merkezi olmayan finans platformu Curve’nin (CRV) yönetişim tokenının, Bitcoin (CRV/BTC) ile eşleştirildiğinde yılın çoğu için dar bir aralıkta işlem gördükten sonra “muhteşem” bir çıkış için hazır olduğunu söylüyor. Haftanın başlarında anonim trader, Curve DAO Token’ı satın aldığını açıkladı. CRV, yazım sırasında 4.11 dolardan el değiştiriyor.

Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere Smart Contracter, kripto para fiyatlarına yönelik öngörüleriyle gündeme geliyor. Bitcoin fiyatında 3.200 dolara çöküşü, 2020’deki ralli ve çöküş alanlarını, BTC’de 23.000 dolara geri çekilmeyi ve çok daha fazlasını önceden tahmin etti. Yalnızca Bitcoin değil; Şubat ayındaki altcoin düzeltmesini, Ethereum’un Mart ayında 1.600 dolara gerilemesini ve Eylül 2021’deki kısa vadeli kaybı da öngördü.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu