Kripto Paralar

Varsayımlarıyla Nam Salan Analist, Bu 3 Altcoin’de Ralli Bekliyor!

Kripto analisti ve trader’ı Michael van de Poppe, önemli altcoin tahminlerinde bulunuyor. Analist, akıllı sözleşme platformları Ethereum ve Solana’nın yanı sıra internet ölçekli Blockchain Elrond için sırada nelerin olduğunu açıklıyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Michael van de Poppe: Ethereum fiyatında bu seviyeleri bekliyorum!

Yeni analizinde analist Michael van de Poppe, 135.000 YouTube abonesine, Ethereum‘un (ETH) nihayet kırılmadan önce bir kez daha 3.900 dolarlık ani direncine saygı duymasını beklediğini söyledi. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu aşamada, biraz düzeltme yapmadan ve Bitcoin ve ETH’de düzeltici hareket gerçekleştikten sonra koşmaya devam etmeden önce böyle bir ralli (4.000 dolara hareket) alabileceğimizi varsayarak üçüncü kez dirençle karşı karşıyayız. Bu durumda, muhtemelen 4.000 dolar civarında hala vurabiliriz.

Kaynak:  Michael van de Poppe /Twitter

Michael van de Poppe: Bu altcoin, tüm zamanların en yüksek seviyelerine bakıyor!

Solana (SOL)’ya baktığımızda, kripto stratejisti onun tüm zamanların en yüksek seviyelerine gideceğini belirtiyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu aşamada, dürüst olmak gerekirse Solana‘ya atlamak oldukça zor. Fiyat hareketine bakıyorsanız, atlamak için destek seviyelerine bakmak istersiniz. Dolayısıyla, bir sonraki koşuya doğru pozisyonunuzu potansiyel olarak oluşturmak için bu aralıklara (122 dolar, 97 dolar ve 78 dolar) bakıyorsunuz. Çünkü varsayım, büyük olasılıkla bu boğa döngüsünün bir sonraki aşamasında bu seviyelerin üstesinden geleceğimiz…

Michael van de Poppe: Bu altcoin, dev ralliyi başlatabilir

Michael van de Poppe’nin radarındaki son altcoin, Bitcoin’e (EGLD/BTC) karşı Elrond’dur ve analist altcoin’den daha yüksek seviyeler bekliyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İlk ilgi noktası EGLD’yi vurdu…

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Analistin grafiğine göre, EGLD/BTC mevcut fiyatlardan %94’ün üzerinde potansiyel artış göstererek devasa bir ralliyi başlatmaya hazır görünüyor.

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı tahminleri

Başarılı analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca ünlü analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Analist, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü. Michael van de Poppe, Bitcoin‘in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu