Kripto Paralar

Vitalik Buterin ile İlişkilendirilen Bu Göğüs Coin’de Patlama!

Shiba Inu (SHIB)’i araştıran uzmanlar, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin ile bir bağlantı buldular. Figaro Research’ün bulgularına göre Vitalik Buterin veya Ethereum çekirdek geliştiricileri, SHIB’in yaratılması ve geliştirilmesiyle ilişkilendirilebilir. Bu arada analistler, Shiba Inu’nun patlayıcı bir hamle yapmaya ve yükseliş trendini sürdürmeye hazır olduğunu düşünüyor. Haberin detayları için Kriptokoin.com okumaya devam edin.

Analistlerin patlama yolunda dediği SHIB’in, Vitalik Buterin ile bağlantısı var mı?

Dogecoin katili Shiba Inu, piyasa değerine göre on birinci sırada yer alıyor. Dogecoin’i birkaç kez çevirdikten sonra, SHIB fiyatı son iki hafta içinde yaklaşık %15 düştü. Kripto analisti Ekta Mourya’ya göre SHIB, on-chain etkinliği patladığından iyileşme yolunda demektir. 24 saatlik SHIB trdade hacmi, borsalar arasında 5,6 milyar doları aştı.

Figaro Research adlı bir araştırma firması SHIB’in kurucusu Ryoshi’nin, Ethereum çekirdek geliştirme ekibiyle olan bağlantısına ilişkin bir araştırma başlattı. Firma, SHIB ve Vitalik Buterin arasındaki bağlantıyı Blockchain kayıtları ve farklı cüzdan adresleri ile yapılan işlemler aracılığıyla kapsamlı bir şekilde araştırdı. Araştırma raporunun yazarı, Vitalik Buterin’in cüzdanı “vb2″nin, Ryoshi ve SHIB’yi dağıtan cüzdan adresiyle yakın bağlantıları olan “X” cüzdanını finanse ettiğine inanıyor. İlginç bir şekilde, “X” cüzdanı, Ethereum çekirdek ekibindeki geliştiricilerin cüzdan adresleriyle etkileşime girdiği için önemli. Bulgular, SHIB ve Ethereum geliştirme ekibi arasındaki bağlantı etrafındaki spekülasyonlarla tutarlı görünüyor.

SHIB topluluğu, dolaşımdaki meme-coin arzının yüzdesini azaltarak, daha fazla SHIB tokeni yakmak için bir NFT oyununun piyasaya sürülmesini bekliyor. Bir mobil oyun olan Bricks Buster, reklam geliri yoluyla SHIB tokenlerini yakıyor.

Kripto para analisti Mark Cullen, SHIB fiyat trendini değerlendirdi ve Shiba Inu’nun düşüş trendi kanalından çıkma ihtimalinin yüksek olduğunu tahmin etti. Analistin SHIB fiyatı için ilk hedefi 0,000786 dolar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu