Blog

Vodafone TL Yükleme

Türkiye ’nin önemli firmalarından biri olan Vodafone son yıllarda hızlı bir yükseliş göstermiş ve hem ulusal hem de uluslararası piyasalarda ciddi bir pazar payına sahip olmuştur. Uzun yıllardır kontör sistemiyle işleyen telekomünikasyon sektörü son yıllarda bir değişime giderek para karşılığı belli bir miktarda kontör kredisi satın almak yerine direkt olarak ödenen miktarda TL almaya başlamıştır. Temelde sistem değişmemiş, sadece şeklen bir değişiklik söz konusu olmuştur. Vodafone firması da Vodafone TL yükleme yolu ile hizmetlerinden yararlanılmasını sağlamaktadır. Firmanın sunduğu eşsiz fırsatlar için Vodafone TL yükleme yolları takip edilmeli ve hizmetler için gerekli olan bakiyeyi elde etmeliyiz.

Vodafone TL Yükleme Yolları

Vodafone TL yükleme ile faturasız hattınıza bakiye yüklemek mi istiyorsunuz? Bu işlem için Vodafone Mağazalar ’ından veya anlaşmalı iş yerlerinden yüklemek istediğiniz miktarı belirterek yükleme yapabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması, Vodafone web sitesi veya Vodafone Online Self Servis hizmetleri ile banka veya kredi kartı aracılığıyla hattınıza yükleme yapabilirsiniz. Bu yollar dışında klasik bir yöntemi tercih ederek Vodafone İletişim Merkezleri ya da anlaşmalı yerlerden Cep Lira Kartı satın alabilirsiniz. Cep Lira Kartı telefon ile TL yüklemek için bu karttaki bakiyeyi SMS göndererek, 7000 ’i arayarak veya Vodafone Müşteri Hizmetleri ’ni arayarak hattınıza yükleyebilirsiniz. TL yüklemeniz bir defada en az 35 en fazla ise 100 lira olmak zorundadır. Bu tutarlar 20.07.2020 tarihi itibariyle güncellenmiştir.

Cep Lira Kartı Telefon İle TL Yükleme

Vodafone TL yükleme için bir Cep Lira Kartı satın aldıysanız:  Şifre tuşlama ile TL yüklemek isterseniz, satın aldığınız Cep Lira kartınızın arkasındaki kontrol numarası ve şifre bölümlerini kazıyın. Ardından kontrol numarası ve şifreyi *111#Kontrol Numarası#Şifre# şeklinde tuşladıktan sonra arama tuşuna basın. Yükleme başarılı olduğunda yükleme bilgisi ve toplam bakiye bilgisi telefon ekranına mesaj olarak gelecektir. SMS göndererek TL yüklemek isterseniz, Satın aldığınız Cep Lira kartınızın arkasındaki kontrol numarası ve şifre bölümlerini kazıyın. Yeni mesaj metni olarak YUKLE ya da YUK yazıp bir boşluk bırakın. Kartın arkasındaki 12 haneli kontrol numarasını tuşlayıp bir boşluk bırakın, 5 haneli şifreyi tuşlayın. Yazdığınız kısa mesajı 7000’e gönderin. Eğer girmiş olduğunuz şifreler doğru ise yükleme işleminiz tamamlanır, size yüklemenin başarı ile tamamlandığını ve yeni bakiyenizi bildiren bir kısa mesaj gönderilir. Vodafone Faturasız Hat Yükleme Servisi için 7000’ı arayın. Yönlendirmeleri takip edin, yükleme başarılı olursa sistem yeni bakiyenizi bildirir.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu