BankacılıkKrediler

Yapıkredi Bankası Borç Kapatma Kredisi

Yapı kredi borç kapatma kredisi, yapı kredi birleştirme kredisi, yapı kredi düşük faizli krediler.Bu makalemizde sizlere yapıkredi bankası borç kapatma kredisi hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.Borç kapatma kredisi nedir , borç kapatma kredisi kimlere verilir.Alabilmek için gerekli şartlar nedir , yapıkredi borç kapatma kredisi faiz oranları gibi birçok konuya değineceğiz.

Konuyla ilgili aklınıza takılan bir soru olursa lütfen yorum kısmından bizi mutlaka iletiniz , sizlere çok kısa bir sürede dönüş yapacağız.

Yapı Kredi Bankası Borç Kapatma Kredisi Kampanyası

Kredi sektöründe yeni bir ürün olan borç kapatma kredisi artan rekabet ve yüksek ilgi ile artık her bankanın sunduğu bir hizmet haline geldi.Yapı Kredi bankasınında müşterilerine sunmuş olduğu bu hizmeti yakından tanıyalım.

Yapı Kredi Bankası Borç Kapatma Kredisi Şartları

Borç kapatma kredisi sayesinde artık tüm bankadaki kredilerinizi yani borçlarınızı kapatarak hepsini yapıkredi bankasına taşıyabilirsiniz.Üstelik vade sayısını siz seçiyorsunuz ve faiz oranları diğer bankalardan genellikle çok daha düşük oluyor.

Faiz oranları hakkında bir alttaki paragrafta sizlere detaylı bilgi veriyor olacağız ama öncesinde borç kapatma kredisi almak için gerekli şartları inceleyelim.

Aslında standart kredi değerlendirme kriterlerinden farklı bir değerlendirmeye sahip değil.Yine aynı şekilde kara listede olmamanız , maaşlı bir çalışan olmanız , sigortanızın aktif olması ve gecikmiş kredi borçlarınızın olmaması bu krediyi almanıza pozitif etki sağlayacaktır.

Yapı Kredi Borç Kapatma Kredisi Hesaplama

En çok merak edilen konulardan birine geldik.Faiz oranlarını aşağıda sizler ile paylaşıyoruz.Unutmayın ki bu faiz oranları sizin kullanacağınız kredi tutarına göre değişiklik gösterebileceği gibi vade sayısı , kredi puanınıza görede değişiklik yani farklılık gösterebilir.

Biz sizler için standart yapıkredi borç kapatma kredisi faiz oranlarını aşağıda paylaşıyoruz.

24 aya kadar olan 1,001 TL ile 10,000 TL arası kredi talepleriniz için :  %1.12 48 aya kadar olan 1,001 TL ile 10,000 TL arası kredi talepleriniz için :  %1.16 60 aya kadar olan 1,001 TL ile 10,000 TL arası kredi talepleriniz için :  %1.18 24 aya kadar olan 10,001 TL ile 100,000 TL arası kredi talepleriniziçin :  %1.15 48 aya kadar olan 10,001 TL ile 100,000 TL arası kredi talepleriniz için :  %1.19 60 aya kadar olan 10,001 TL ile 100,000 TL arası kredi talepleriniz için :  %1.24

Yapı Kredi Bankası Borç Kapatma Kredisinden Kimler Yararlanabilir

Borç kapatma kredisinden yararlanabilmeniz için bazı kriterleri sağlıyor olmanız lazım.Unutmayınız ki bu borç kapatma kredisini kullanabilmeniz için kredilerinizin yapıkredi bankasında değil başka bankalarda olması gerekiyor.Eğer yapıkredi bankasında bulunan kredilerinizi birleştirmek istiyorsanız bu durumda yapı kredi yapılandırma kredisini kullanmanız gerekmektedir.

Bunun haricinde yukarıda belirttiğimiz gibi sigortalı çalışan olmanız , kredi talebinize uygun bir maaşa sahip olmanız bu krediden yararlanabilmeniz için sahip olmanız gereksinimlerdendir.

Yapı Kredi Bankası Borç Kapatma Kredisi Başvurusu

Borç kapatma kredisi diğer kredilere nazaran biraz daha gerekli evraklarının farklı olması nedeniyle sadece şubeden yapılmaktadır.Bu kredi başvurusunu yaparken öncesinde diğer bankalardan kredi özetinizi almanız gerekmektedir.

Aldığınız kredili ürün hesabı özeti bilgilerinizi yapı kredi şubenize götürerek borç kapatma kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Borç Kapatma Kredisi Gerekli Evraklar

Peki borç kapatma kredisi başvurusu yaparken hangi evraklar gerekiyor ve nereden temin edebilirsiniz.Şimdi de bu sorularınızı cevaplayalım. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi öncelikle işvereninizden maaş bodronuzu almalısız. Sigorta belgenizi e-devletten alabilirsiniz. Diğer bankalarda ki kredili ürün özetlerinizi çalıştığınız bankalardan temin edebilirsiniz.

Bu evraklara sahip olmanız durumunda yapı kredi borç kapatma kredisi gerekli evraklara da sahip olmuşsunuz demektir.

Makalemizi beğendiyseniz sol alttaki yıldızlar ile makalemizi değerlendirmeyi ve  içeriğimize yorum yapmayı unutmayın, hoşçakalın.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu