Kripto Paralar

Yatırımcıların Yeni Gözdesi Bu 20 Metaverse Coin!

Bu sefer kullanıcı ilgisini odak noktası olarak alan CoinMarketCap, geçtiğimiz hafta yaptığı araştırmada en çok görüntülenen 20 metaverse coin projesini paylaştı. Kriptokoin.com haberlerinden de takip ettiğiniz üzere Facebook’un, Meta olarak yeniden markalaşmasından sonra kripto dünyasında da metaverse coin projelerine olan ilgide bir patlama yaşanmıştı.

En fazla rağbet göre metaverse coin projeleri

CoinMarketCap (CMC), son günlerde yoğun bir ilgiyle karşılaşan metaverse projelerden 20 projeyi sıraladı. CMC listesine göre ilk sırasında Radio Caca (RACA) yer alırken, ikinci sırada son zamanlarda patlama yaşayan Decentraland (MANA) bulunuyor. CoinMarketCap raporu, projelerin gerçek zamanlı olarak elde ettiği ziyaretçi sayısına, sayfa görüntülenmelerine ve on-chain analizlere yer veriyor.

Sıralamaya bakmaya devam ettiğimizde, üçüncü sırada CryptoCars (CCAR)’ı ve dördüncü sırada Blocktopia’yı görüyoruz. Star Atlas, Sandbox gibi projeler de listenin üst sıralarında ye almayı başaran metaverse coin projeleri. Listenin devamında ise sırasıyla, CEEK VR, Axie Infinity, Metahero, Elemon, Enjin Coin, Verasity, CryptoPlanes, Altura, UFO Gaming, WEMIX, Mines of Dalamia, WAX, Polkacity ve Efinity Token bulunuyor.

Google’da en fazla arananlar ile özdeşleştirebileceğimiz CMC’ni, insanların gerçekten merak ettiği metaverse projelerinin listesini sunması kullanıcılarına da bir fikir vermesi açısından oldukça önemli. CMC bunun nedeninin, Twitter’dan takipçi isteği olduğunu açıkladı. Demek ki takipçilerin taleplerini değerlendiriyor ve ciddiye alıyorlar. Ayrıca CMC, yatırımcıların favori metaverse coin projelerini listede aramasına, lider panosunda yukarı tırmanıp tırmanamayacağına açıklık getiriyor. Bu arada listede üst sıralarda yer alan Sandbox, bugün mükemmel bir performansla ATH yaptı ve 3,61 dolara ulaştığını da belirtelim.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu