Kripto Paralar

Yeni Jenerasyon Milyonerler: Bu Göğüs Coin’le Emekli Oldu!

Şubat ayında popüler meme coin Shiba Inu’ya (SHIB) binlerce dolarlık yatırım yapan bir token sahibi, SHIB’teki yükseliş ile yüklü para kazandı ve çalışmama olanağı elde etti.

Meme coin Shiba Inu (SHIB), bu kişiyi zengin etti!

Perşembe günü yayınlanan bir rapora göre, yalnızca Rob olarak tanımlanan 35 yaşındaki bir süpermarket yöneticisi, fiyat kabaca 0.0000001 iken Shiba Inu’ya (SHIB) 8.000 dolar yatırım yaptı ve 800 milyar token satın aldı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Mayıs ayında, token fiyatı önemli ölçüde yükselerek tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,0035 doları aştı. Bu durumda Rob, elindeki paranın bir kısmını banka hesabına 500.000 dolar yatırmak için bozdurdu.

SHIB sahibinin Ekim ayındaki fiyat artışını takiben hala 1 milyon dolardan fazla kripto parası var. Fonlar, yıllık 68.000 dolar ödediği işini bırakmasına, evde oğluna bakmasına ve SHIB ile ilgili projeler hakkında çevrimiçi tartışmalara katılmasına izin verdi. Kalan tokenlarını ise HODL yapmayı, yani elinde tutmayı planlıyor. Rob, “Shiba ile başarılacak daha çok şey olduğuna çok inanıyoruz. Portföyümüzün tamamını asla elden çıkarmayacağım,” ifadelerini kullanıyor.

Eski depo yöneticisi, 2017 boğa koşusunu takiben birçok Bitcoin (BTC) HODLer’ının olduğu gibi milyoner ve hatta milyarder statüsüne ulaşan yeni nesil kripto kullanıcılarının bir parçası. Yazım sırasında, SHIB’nin fiyatı, 0.00005857 dolarda bulunuyor. Meme coin, Ekim 2020’den bu yana yüzde 5.799.999.900’den fazla kazanç sağladı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu