Kripto Paralar

Yorumcu, Bu Göğüs Coin’e Gözleri Çevirdi: Sıradaki SHIB, DOGE Olabilir!

Kripto para piyasasının eski kar krallarından Shiba Inu ve Dogecoin, son dönemlerde ilk 10 arasında kalabilmekle meşgul. SHIB yıl başından bu yana piyasa değerine göre 50.sıralardan son balina yağmalarıyla 8.sıraya kadar ilerledi. Şimdi, ikili arasında kıyasıya mücadele onuncu sıra için devam ederken, tecrübeli finans yorumcusu Keith Speights bir başka meme token’in şaşırtabileceğini söylüyor.

Speights’nin yorumlarına geçmeden önce bunların tahminden öteye geçemeyeceğini unutmayın. Hiçbir analist tarafından söylenenler hedeflerin gerçekleşmesi gibi bir kesinlik bulundurmaz. Bu yüzden dikkatli olmanızda ve kendi araştırmanızı yaparak paranızı değerlendirmenizde fayda var.

Sıradaki meme coin’i Elon Musk bağlantılı olabilir

Tecrübeli finans analisti Keith Speights, Dogecoin ve Shiba’nın kesinlikle Tesla CEO’su Elon Musk ile bağlantılı olduğunu düşünüyor. Geçtiğimiz aylarda kendini “Dogefather” ilan eden Musk, Dogecoin’in sesli bir destekçisi oldu. Kişisel olarak Shiba Inu token’a sahip olmamasına rağmen, Shiba Inu yavrusunun fotoğraflarından oluşan tweetleri kripto para biriminin fiyatını yükseltti. Bunların yanında Elonomics’de (ELONOM) Musk’tan ilham alıyor ve ismini ona dayandırıyor. Elonomics, logosunda Viking boynuzlu miğfer takan Musk’a benzeyen bir kişinin resmini bile kullanıyor. Peki sıradaki SHIB veya DOGE olabilir mi? Keith Speights’e göre ELONOM buna çok yakın.

Elonomics sıradaki DOGE veya SHIB olabilir mi?

Kriptokoin.com yorumlarını aktardığımız Keith Speights’a göre bu mümkün. Bununla birlikte, bir kripto para biriminin değerini artıran en önemli şeylerden biri, borsalarda bulunabilirliğidir. Şu anda Elonomics, TrustWallet ve MetaMask kripto cüzdanları kullanılarak satın alınabiliyor. Yine de Coinbase gibi önde gelen borsalarda henüz mevcut değil.

Elonomics hakkında dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta, bir gün içinde kaydettiği büyük kazanımlar. Birkaç büyük medya kuruluşu bu konuda makaleler yayınladı. Speights’a göre olumlu haberler, bir kripto para birimini kral yapabilir veya tahtan indirebilir. Hatta, eksantrik bir milyarder bile tweet’leriyle fiyatı hareketlendirebilir. Speights 16 Kasım’daki Elonomics performansına ayrıca dikkat çekiyor:

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu