Kripto Paralar

Yorumcular, Kasım’a Damga Vurabilecek 10 Altcoin’i Belirledi!

Kriptokoin.com olarak Analytics insight yorumcularının Kasım 2021’de uzun vadeli yatırım için uygun bulduğu altcoin projelerinin listesini derledik. İşte ayrıntılar…

Uzmanların uzun vade altcoin seçimleri

  • Analistler Bitcoin’i Kasım 2021’de kripto yatırımcıları için en eski ve popüler kripto para birimlerinden biri olarak yorumluyor. Çoğu kripto gibi BTC’de binlerce ağ arasında dağıtılmış bir Blockchain veya bir ledger günlüğü işlemleri üzerinde çalışır. Ayrıca piyasanın zirvesindedir.
  • İkinci sıradaki Ethereum, potansiyel uygulamaları nedeniyle program geliştiricilerin gözdesi. Ayrıca, son birkaç yılda muazzam bir büyüme yaşadı ve aynı zamanda değişken piyasadaki en büyük ikinci kripto para birimi.
  • BNB, arkasında kripto para borsası devi Binance’nin bulunduğu altcoin’dir. 2017’de piyasaya sürülmesinden bu yana platformundaki işlemleri kolaylaştırarak genişledi. BNB’nin akıllı işlevlerle Binance’nin işleyişini artırması bekleniyor.
  • Tether ise diğer kripto para birimlerinden farklı olarak dolar ve euro gibi fiat para birimleri tarafından desteklenen stablecoin olarak bilinir. Son derece değişken pazardaki istikrarı nedeniyle, yatırımcıları kripto cüzdanlarında istikrar kazanmak için Tether’e yöneliyor.
  • Cardano, PoS doğrulamasını erken benimsemesiyle dikkat çekiyor. Bu yöntem işlem süresini hızlandırıyor ve Bitcoin gibi platformlarda bulunan işlem doğrulamanın rekabetçi, sorun çözücü yönünü ortadan kaldırarak enerji kullanımını azaltıyor.
  • DeFi kullanımlarını, DApp’ler ve akıllı sözleşmeleri desteklemek için geliştirilen Solana, 400 ms’lik blok süresi ile saniyede 50.000 işlem desteği sayesinde uzun vade için popüler bir kripto para birimidir. Son birkaç yılda dünya çapındaki kripto yatırımcıları arasında popülerlik kazandığı biliniyor.
  • Ripple, Bitcoin ve Ethereum’dan sonra kripto para piyasasında yedinci popüler kripto para birimidir. XRP ise fiat para birimleri ve diğer büyük kripto para birimleri dahil olmak üzere farklı para birimi türlerinin değişimini kolaylaştırmak için bu ağda kullanılıyor.
  • Polkadot, birlikte çalışabilmeleri için çeşitli Blockchain’leri birbirine bağlayan bir kripto para birimidir. Projenin DOT token’i, kripto yatırımcıları arasında stake, bonding ve yönetişim için popülerdir.
  • Shiba Inu, oldukça değişken kripto para piyasasında yükselen kripto para birimlerinden biridir. Dogecoin’in en büyük rakibi olarak biliniyor.
  • Dogecoin, Elon Musk sayesinde hızla öne çıkan bir kripto para birimi seçeneği haline geldi. Ayrıca, kripto yatırımcıları için sınırsız arzı nedeniyle enflasyonist bir para olarak biliniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu